MacPodpora magazín

Víme kdy a kde bude říjnová Apple Keynote!

Články

Zaří a říjen

Dva měsíce roku 2018, kdy bude společnost Apple na svých tzn. Keynote konferencích představovat nové produkty. V zaří jsme se dočkali nových modelů iPhonu a to XR, XS a XS Max. Co nás přinese říjnová Apple Keynote a kdy a kde se vlastně odehraje? Pokračujte dále a vše se dozvíte!


Neobyvklé místo

Představení nových produktů Applu se tradičně odehrávalo v kalifornském Cupertinu, kde společnost Apple sídlí. Říjnová Apple Keynote bude neobvyklá v tom, že se bude odehrávat v New Yorku. Konkrétně v Howard Gilam Opera House.

Termín

Termín, kdy se říjnová Apple Keynote odehraje, je stanovený na 30. říjne 2018. Akce začně v 15:00 středoevropského času.

Na co se můžeme těšit?

Předpokládá se téměř určité představení nového modelu iPadu Pro. Těšit se také můžeme na nové modely MacBooků. U těch se spekuluje o možnosti připojení monitoru pomocí USB-C, zakomponování Face ID a o bezrámečkovém displeji. Vylepšit by se také měl Mac Mini, se kterým Apple nehnul už celé čtyři roky.

Apple Pay v ČR

O možnosti jeho spuštění u nás jsme Vám již psali v jendom z našich článků. Co vše se o příchodu této služby v Česku ví, si přečtěte zde. Možná Apple příjde s touto funkcík nám právě při této příležitosti.

Spuštění Apple Pay v ČR je za dveřmi!

Skupinové videohovory FaceTime

S příchodem Mac Os Mojave a iOS 12 jsme Vás informovali o příchodu skupinových videohovorů s těmito systémy. Jejich oficiální spuštění ovšem zatím stále nebylo jasné a je to jedna z funkcí, která by mohla být spuštěna na říjnové Apple Keynote.

Apple vypustil Mac OS Mojave

Apple vypustil iOS 12!

 

 

 

 

 

apple leasing

zarukaiphone