MacPodpora magazín

Nejlepší Apple dárek pod stromeček?

ČlánkyiPhoneMacTipy

Jaký Apple dárek darovat blízkým?

Čas Vánoc se neúprosně blíží. A s ním i otázka, co budete darovat svým blízkým. Pomalu ale jasně zjišťujete, že zase pořizujete na poslední chvíli. Možná ani ne proto, že byste něco zanedbali, ale zkrátka nemáte čas. Co může být nejlepší Apple dárek?


AirPods

To, jestli jsou tato sluchátka dobrá nebo ne, jsme již rozebírali v jedném článku. Určitě se dají sehnat za výhodné ceny, které před Vánoci panují na velkých eshopech. Tento Apple dárek se dal pořídit dokonce i za 499 Kč. A to na tuzemském největším e-shopu Alza.cz.

Jaká používat sluchátka s iPhone

Nová nabíječka

O záchraně Apple nabíječky jsme Vám již také psali. Jenže zkrátka někdy není nabíječka pevnější než naše vůle. Nebo již vypadá nevzhledně. Tento Apple dárek určitě nadchne vaše blízké. Pokud nepotřebují nabíječku na MacBook nebo na iPhone, zkuste externí nabíječku. Powerbanky se provádí v různých provedeních i cenách. Zmiňme třeba ADATA, které vypadá opravdu stylově.

https://www.alza.cz/adata-a10050-power-bank-10050mah-silver-d4399644.htm

Jak opravit nabíječku na MacBook

Apple TV

O Apple TV jste si také mohli na našem blogu počíst. Je to skvělé multimediální centrum, které připojíte k vaší televizi. Můžete si pouštět filmy, přehrávat muziku, prezentovat nebo zkrátka zrcadlit vše, co máte na displeji. A to jak u iOS zařízení, tak u Maců. Podle mě je to zařízení, které ocení téměř každý… Ovšem málokdo se dokope k tomu si ji pořídit.

AirPlay a Apple TV

Bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení přišlo s iPhonem 8, 8 Plus a iPhonem X. Samozřejmě jej můžete využít také tehdy, pokud máte iPhone z novějších řad. Nemusíte kupovat drahé nabíječky, které prodává Apple. Existuje spousta levnějších variant, které Vám přinesou stejný efekt. S tímto dárkem také určitě zabodujete.

https://www.czc.cz/connect-it-qi-certified-fast-bezdratova-nabijecka-10-w-cerna/240428/produkt

Dárková karta… aneb, když už všechno všichni doma mají

Nevíte si vůbec rady, co svým blízkým dát k Vánoců ze světa Apple? Nevadí, není všem dnům konec. Darujte jim Apple dárkovou kartu, za kterou si mohou nakoupit, co budou chtít v Apple Online Store. Ať už to bude příslušenství nebo rovnou nový iPhone.

 

apple leasing

zarukaiphone