MacPodpora magazín

Jak opravit nabíječku na MacBook

Vše

Křehká jako papír

Stejně jako lightning kabely jsou nabíječky na MacBook velmi křehké. Nové modely MacBooků, které mají USB-C konektor celý problém usnadňují, protože stačí vyměnit zničený USB-C kabel za nový. Jak opravit nabíječku na MacBook s konektorem MagSafe a MagSage 2?


Kabel se přelomil v půlce

Přímé pravidlo, jak opravit nabíječku na MacBook není. Můžeme se držet různých tipů a rad. Pokud se kabel přetrhne nebo přelomí v půlce, stačí kabel přelepit pevnou lepící páskou, kterou seženete v domácích potřebách. Osobně nedoporučuji průhlednou lepící pásku. Je potřeba, aby páska byla pružná a kabel lépe stáhla. Navíc neprůhlednou páskou zakryjete nevzhledně čouhající dráty.

Kabel je zničený u konektoru

I v tomto případě si můžeme obecně říct, jak opravit nabíječku na MacBook. Pokud je nabíječka zničena u konektoru, měli bychom být více opatrní, protože je snažší nabíječku zničit úplně. Opět je na místě kabel obmotat pevnou lepící paskou kolem zničeného místa. Tím zabráníme tomu, aby se kabel dále ničil.

Kabel je naprosto zničený

Nelamte si dále hlavu s tím, jak opravit nabíječku na MacBook a svěřte tento proces do rukou specialistům. Oprava nabíječek pro MacBooky je náš denní chleba a rádi se postaráme také o tu vaši. Stačí ji přinést na naši pobočku v Praze anebo v Brně a kolegové s Vámi rádi vymyslí, jak problém vyřešit.

 

  • Ceník opravy MagSafe najdete zde.

 

  • Ceník opravy MagSafe 2 najdete zde.

 

Zápůjčení náhradní nabíječky

Bez nabíječky na MacBook v podstatě nejsme schopni fungovat. Ti, co jich mají doma víc této složité otázce čelit nemusí. Ovšem pro zbytek nabízíme za poplatek 200 Kč k zapůjčení kabel na celou dobu opravy.

Problém je v adaptéru

Pokud se ukáže, ze v adaptéru je zničená elektronika, pak není cesty jak ho opravit a je potřeba pořídit nový nabíjecí kabel. Využít můžete naší nabídky nabíječek na MacBook s osobním odběrem v Praze anebo v Brně. Nebo si můžete nabíječku poslat rovnou k Vám domů.

https://macpodpora.cz/produkt/nabijecka-pro-mac-t/

KontaktPoslat dotaz

apple leasing

zarukaiphone