MacPodpora magazín

iPhone XI?Názvy letošních iPhonů byly předem prozrazeny výrobcem příslušenství

iphone xiVše

I když ještě nejsou známé nové modely iPhone od Applu, spustil jistý výrobce mobilního příslušenství pro iPhone, výrobu krytů a doplňků pro nově uvedené modely iPhone XI Plus a iPhone XI. 

iphone xi

iPhone XI a iPhone XI Plus

Pravděpodobně přímo takto, společnost z cupertina pojmenuje své nové dlouho připravované modely iPhonů. Minimálně to tvrdí tento jistý výrobce příslušenství. Měla by také vzniknout nová řada iPhone XS, která bude mít speciální 6,1″ palcový LCD displej. Cena tohoto zařízení by měla být také mnohem levnější než nadcházející nové modely iPhone.

Koncept toho, jak by nové modely mohly vypadat vytvořil Belaal Auckburaully na tomto videu.

Originální příslušenství pro očekávaný iPhone SE 2 s displejem, který je od kraji ke kraji společnost Olixar vyrábí také. Tato společnost se domnívá, že zařízení z nové generace od Applu nazve nové iPhony jako iPhone XI, iPhone XI Plus a iPhone XS. Novinkou také je představen ochranných skel pro tyto modely iPhonů.

Olixar také uvádí, že stejně tak jako model iPhone X, dostane výřez displeje v horní části obrazovky. Nový rozměr bude pravděpodobně o velikosti 5,8″ u modelu iPhone XI. iPhone XI Plus bude mít pravděpodobně 6,5″ displej. S 6″ budete pak moci pořídit iPhone XS, který bude vycházet cenově mnohem lépe, jak tvrdí analytici.

V americe například probíhají již předobjednávky na nová ochranná skla značky Olixar, jejichž cena startuje na 13$.

Přečtěte si také:

Ztracený iPhone X přežil 2 týdny ve vodě
Jak si lépe přizpůsobit notifikace
Nový iOS a výdrž baterie

 

apple leasing

zarukaiphone