MacPodpora magazín

Ztracený iPhone X přežil ponořený v řece dva týdny

ztracený iPhone X, utopený iPhoneVše

iPhone X je vodotěsný, ale vše má své meze. Vydrží ponořený v metrové hloubce 30 minut. Ztracený iPhone X ale zvládl ležet na dně řeky kolem 2 týdnů!

Apple začal nabízet vodotěsnost u svých iPhonů od verzí 7 a 7 Plus. iPhone X pokračuje v tomto trendu a odolnost proti vodě udává Apple navlas stejnou. Když jej ponoříte do metrové hloubky po dobu 30 minut, bez problémů to zvládne. YouTuber Dallas, který provozuje kanál Man + River, ale dokázal, že telefon je mnohem odolnější.

Ztracený iPhone X byl vrácen majitelce

V jednom z dílů svého pořadu, ve kterém hledá utopené předměty, Dallas nacházel sluneční brýle a další drobné předměty. Po nich ale nalezl stříbrný iPhone X. Byl schopen ho dostat do provozuschopného stavu a dokonce jej i vrátil původní majitelce. Ta byla velmi šťastná, jak dokazuje i přiložené video. Jako novopečená matka totiž měla v telefonu spoustu fotek svého potomka a samozřejmě neprovedla žádnou jejich zálohu.

Pokud máte utopený iPhone, zřejmě jste moc spoléhali na jeho vodotěsnost. Ani Apple totiž nedává záruku na vytopení zařízení.

apple leasing

zarukaiphone