MacPodpora magazín

Oprava iPhone Praha: Komu svěřit svého miláčka?

macpodpora recenzeiPhone

Oprava iPhone Praha nabízí všechny možnosti, ale důležité je vybrat i spolehlivý servis. Reference, záruka na opravu i rychlost vyřešení na prvním místě!

Když si koupíte iPhone a do dvou let se rozbije, zřejmě ho půjdete reklamovat k prodejci. Máte záruku a prodejce zařídí jeho opravu, případně jej vymění za nový kus. Ale i ten prodejce v drtivé většině kontaktuje specializovaný servis, kterému zařízení pošle. Ve výsledku tak čekáte o několik dní déle, než se vyřídí převoz tam a zpátky. A to rozhodně nemusíte.

Oprava iPhone Praha? MacPodpora!

Když navštívíte rovnou servis, bude oprava provedena rychleji a pokud se zařízením přinesete i fakturu od prodejce, o záruku se bát nemusíte. Technici provedou výměnu nebo opravu a poté vás kontaktují, abyste si zařízení v Apple servisu vyzvedli.

Další velkou výhodou je fakt, že víte, kdo bude iPhone opravovat. To v případě předání prodejci nemusíte být jisté. Prodejce má někdy nasmlouváno více servisů a ne všechny mohou být spolehliví. Při záruční opravě přitom platí, že do 30 dní musí být vyřízena. A být měsíc bez telefonu, nebude žádná sranda.

Opravit iPhone není tak jednoduché a protože se jako uživatel nedostanete do zařízení a musíte použít různé nástroje, rozhodně doporučujeme tuto činnost svěřit odborníkům. Oprava bude provedena rychleji, lépe a dokonce můžete dostat i záruku.

Záruka na opravu

Pokud by po opravě nastal problém, lze na ni uplatnit záruku. Běžným případem je například výměna baterie ve starším iPhonu. Takový iPhone 7, který už je na světě přes 3 roky, může mít něco za sebou. A po 3 letech intenzivního používání se baterie ochodí. Na začátku vydržel celý den, teď nabíjíte i dvakrát za 24 hodin.

Výměna baterie iPhone 7 nepřijde draho, stojí něco málo přes 1 000 Kč a dostanete na ni záruku 6 měsíců. Tedy stejnou, jako když jste telefon kupovali jako nový. I na další opravy nabízíme záruku, takže třeba s novým displejem dostanete celý rok, s výměnou Touch ID, které nereaguje na otisk prstu, také.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone