MacPodpora magazín

Apple spustil iPhone servis zdarma na výměnu základní desky v jeho telefonu osmé generace

iPhone servisApple ServisiPhone

Společnost Apple spustila iPhone servis na telefony osmé generace, které se potýkají s problémem vadné základní desky. Modelu Plus se to však netýká.

Apple se vyjádřil, že modelu iPhone 8 Plus ani jiného telefonu, samozřejmě s výjimkou iPhonu 8, se problém netýká. I u postiženého modelu se však jedná jen o velmi malé procento. Problém vznikl již při výrobě komponenty a ta nyní může způsobovat časté restarty a zamrzání v prostředí iOS.

iPhone servis

Tuzemští majitelé telefonů by ale měli být v klidu, protože problém se prý týká „jen“ zákazníků z Austrálie, Číny, Hongkongu, Indie, Japonska, Macaa, Nového Zélandu a USA a to ještě navíc jen mezi těmi modely, které byly prodány od září 2017 do března 2018

 

Potřebujete iPhone servis i vy?

Chcete-li ale mít klid na duši, stačí do formuláře na těchto stránkách zadat vaše sériové číslo telefonu a hned se dozvíte, jestli se bezplatný iPhone servis Applu vztahuje i na vaše zařízení. Kdyby náhodou, Apple podotýká, že by oprava měla proběhnout v té zemi, kde jste iPhone zakoupili. Zároveň pokud telefon trpí nějakým poškozením, servisní technik jej opraví ještě před samotnou opravou problematické základní desky. Program je platný do tří let od prodeje postiženého kusu.

Nezapomeňte, že před servisem zařízení byste jej měli mít zálohované a odhlášené ze služeb jako je Find my iPhone.

 

 

iPhone 8

Telefony iPhone 8 a 8 Plus byly představen v loňském září ještě s výročním iPhonem X. Má elegantní skleněnou konstrukci, nejoblíbenější foťák na světě, nejvýkonnější a nejchytřejší čip, jaký se kdy ve smartphonu objevil. Nechybí pohodlné bezdrátové nabíjení ani nevídané možnosti rozšířené reality.

iPhone servis

Přední a zadní skleněná plocha má o 50 procent hlubší tvrzenou vrstvu. Zevnitř telefon zpevňuje konstrukce z oceli a po obvodu pruh z leteckého hliníku řady 7000. Oleofobní povrchová úprava navíc umožňuje snadno stírat šmouhy a otisky prstů. Již 12. září si pro nás Apple chystá představení nových iPhonů pro rok 2018, kde se dozvíme, zda je iPhone 8/8 Plus poslední generací s fyzickým Touch ID tlačítkem.

Zdroj: Apple.com

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone