MacPodpora magazín

iOS 13 v temném režimu vypadá na budoucím iPhone 11 opravdu skvěle!

iOS 13 Dark ModeiPhone

Nový operační systém iOS 13, který Apple vypustí letos společně s novým iPhone 11, by už konečně mohl podporovat Dark Mode. Podívejte se, jak vypadá.

Dnes má mnoho aplikací podporu temného režimu, který se stává oblíbenějším a také praktičtějším. Je to i z důvodu větší úspory energie na OLED displejích. Pro iPhone 2019, který určitě půjde ve šlépějích iPhone Xs, se tak potemnělý mód může stát poměrně zásadním.

iPhone SE byl opět v prodeji

iOS 13 se ukáže už v létě

Tak jako tradičně, i letos Apple představí nové iOS na vývojářské konferenci. Nazývá se většinou zkratkou WWDC (World Wide Developer Conference). Událost by měla proběhnout na začátku června. Po ochutnávce se začne distribuovat k vývojářům v rámci beta testování a na podzim společně s novým iPhone 11 bude k dispozici všem.

 

Rendery iPhonu 11 s iOS 13 pocházejí ze serveru PhoneArena. Nejzajímavější je trojitý fotoaparát umístěný na zádech uprostřed nad logem. Je to možná nezvyklé, ale pro notorické nešiky, kteří si při focení nešťastně stále zakrývají prsty objektiv, by to mohlo být přínosné.

Zdroj: 9to5mac.com

apple leasing

zarukaiphone