MacPodpora magazín

HomePod bude umět telefonovat, potvrzuje to další beta systému iOS 12

Vše

Pátá beta verze systému iOS 12 odhaluje, že bezdrátový reproduktor HomePod bude umět sám telefonovat. V záři tohoto roku bude jasno.

Telefonování přes bezdrátový reproduktor je dnes běžnou praxí, ale většinou musíte hovor zahájit na telefonu. HomePod by měl umět hovor sám iniciovat a nebo v případě příchozího ho přijemete přímo na HomePodu. Propojení aplikace Telefon v iOS ukazuje pátá beta verze iOS 12.

HomePod iOS 12

HomePod jako univerzální zařízení

V rozhraní systému jsou zmíněné 4 aplikace, které v iOS provážete a můžete ovládat přes reproduktor, Jedná se o zprávy – stačí nadiktovat text a říct, komu se má poslat, nebo příchozí HomePod dokáže přečíst. Připomínky – přidáte připomínky nadiktováním, nebo si necháte reproduktorem přečíst ty aktuální. Kalendář – opět nadiktujete událost nebo si necháte přečíst. A nyní se objevila podpora aplikace Telefon – řeknete, komu chcete volat, nebo po oznámení příchozího hovoru přes reproduktor telefon zvednete.

Zda se funkce dostanou do ostré verze systému pro všechny uživatele, což je ale velmi pravděpodobné, se dozvíme letos v září, kdy se iOS 12 uvolní veřejnosti.

Zdroj: 9to5mac.com

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone