MacPodpora magazín

Chytrá domácnost Apple Homekit

Vše

Chytrá domácnost Apple HomeKit

Také si pamatujete doby, kdy jste se dívali na filmy převážně z žánru sci-fi a zalíbila se Vám možnost ovládat osvětlení, topení,… zkrátka vše ve vaší domácnosti chytře hlasem nebo pomocí chytrého zařízení? Nějakou dobu už takové vymoženosti na trhu s elektronikou existují. Chytrá domácnost Apple HomeKit, je skvělým pomocníkem, který z umí z Vašeho bytu udělat luxusní chytrý komplex.

Co tedy HomeKit dělá?

Apple představil platformu nazývanou HomeKit, která výše uvedené funkce sdružuje do jedné ikony, aby se nám vše usnadnilo a mohli jsme využívat našich jablečných zařízeních za podpory všeho, na co jsme zvyklí. Jako je například Siri, která bohužel stále neumí česky.

Kompatibilita s Apple Homekitem

Máte strach, aby chytrý doplněk do domácnosti, který si pořídite byl kompatibilní s ekosystémem Apple? Není to žádná věda. Stačí hledat na e-shopech v příslušné kategorii, přímo v online Apple Store nebo zkrátka hledat štítek s nápisem „Works with Apple HomeKit„.

Co všechno může být chytré a Apple pozitivní?

Osvětlení, zásuvky, vypínače, ventilátory, klimatizace, ale také domovní zvonky nebo zámky! Ale je toho mnohem víc. Přesvěčte se sami přímo na stránkách Apple.

zdroj : apple.com

Ovládání hlasem

Celou vaši chytrou domácnost můžete ovládat hlasem pomocí inteligentní asistentky Siri. „Hey Siri, turn off all lights.“ nebo „Hey Siri, set up home on 21 degrees.

A mnohem více toho Siri dokáže.

Ovládejte všude…

… kde jste příhlášeni ke svému Apple účtu a používáte Siri. iPhone, iPad, Mac, Apple TV, Apple Watch nebo dokonce Apple Homepod.

apple leasing

zarukaiphone