MacPodpora magazín

Apple Watch Series 8 přijdou s plochým designem

Apple Watch Series 8Články

Apple Watch Series 8 se designově přiblíží nejnovějším iPhonům. Apple hodinky mají mít ploché hrany a také zcela plochý displej.

Jon Prosser ve svém nejnovějším videu na kanálu YouTube Front Page Tech upozornil na informace od účtu ShrimpApplePro. Ty naznačují, že Apple Watch Series 8 by mohly být vybaveny plochým displejem v designu, o kterém se zřejmě původně hovořilo pro Apple Watch Series 7. A kdy vyjdou Apple Watch? Zase po boku nových iPhonů letos na podzim.

Apple Watch Series 8 s novým vzhledem

Na Twitteru ShrimpApplePro citoval zdroje, které tvrdí, že existuje plochý přední skleněný displej pro Apple Watch. Je prý vysoká šance, že se jedná o přední sklo pro Apple Watch Series 8. Přestože zatím nejsou k dispozici žádné jasné informace o tom, jak by mohl celkový design vypadat nebo pro který model Apple Watch by mohl být plochý displej určen. Zdá se pravděpodobné, že se informace vztahuje k designu Apple Watch s plochými okraji, který loni sdílel Prosser.

V květnu loňského roku stál Prosser v čele fámy, která tvrdila, že Apple pracuje na designu hodinek Apple Watch s plochými hranami. To následně podpořil údajnými CAD rendery a dalšími zdroji. Prosser tehdy naznačil, že by se mohlo jednat o design pro Apple Watch Series 7. Také ale upozornil, že by se mohlo jednat i o jiný budoucí model Apple Watch, například Series 8.

Apple Watch Series 8 render

Apple Watch Series 7 debutovaly v září loňského roku a měly ještě zaoblenější design. Nejnovější informace ShrimpApplePro ale naznačují, že údajný plochý design Apple Watch mohl být ve skutečnosti určen spíše pro nový model v letošním roce. ShrimpApplePro dodává, že plochý displej bude pravděpodobně brzy připraven k sériové výrobě, zřejmě spolu s předním sklem pro modely iPhone 14. Příští měsíc má být k dispozici více informací.

Na podzim se ukáže více hodinek

Letos se prý Apple chystá uvést na trh tři nové modely hodinek Apple Watch, včetně Apple Watch Series 8, druhé generace Apple Watch SE a nových hodinek Apple Watch Explorer Edition se zvýšenou odolností. Prosser naznačil, že design s plochými hranami by mohl být určen pro některý z těchto nových modelů.

ShrimpApplePro má v komunitě drbů o Applu stále lepší pověst. Jako první poskytl pohled na pilulku a průstřel True Depth soustavy fotoaparátů iPhone 14 Pro, tenčí rámečky a přesné rozměry. Stojí za zmínku, že ShrimpApplePro správně uvedl, že Apple Watch Series 7 budou mít zaoblený design jako Apple Watch Series 6, ale s tenčími rámečky displeje. Teprve nyní potvrzuje původní Prosserovu zvěst.

Apple Watch Series 8 render

V návaznosti na nové informace sdílel Prosser rendery od Iana Zelba, které ukazují, jak by mohl vypadat design s plochými okraji u hodinek Apple Watch Series 8. Hodinky Apple Watch Series 8 prý budou vybaveny funkcí sledování tělesné teploty, vylepšeným sledováním aktivity a dalšími funkcemi.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone