MacPodpora magazín

Aplikace Najít přátelé

Aplikace najít přátelé app storeČlánkyiPhoneTipy

Aplikace Najít přátelé jako pomocník při hledání

Aplikace Najít přátelé vám přináší možnost zobrazit aktuální polohu vašich přátel na mapě. Tato aplikace je přímo od společnosti Apple a funguje mezi iOS zařízeními, ze kterých můžete svou polohu sdílet. Samozřejmě se nemůžete dívat jen tak na někoho nebo kdokoliv na vás. Vždy je potřeba, abyste dané osobě potvrdili žádost o sledování polohy. Aplikaci najdete v App Store zde.


Poloha v reálném čase na mapě

Aplikace najít přátelé vám skutečně umožní sledovat, kde zrovna vaší přátelé nacházejí na mapě. Vše podmíněno tím, aby uživatel měl zapnuté polohové služby a měl k dispozici internetové připojení přes WiFi nebo mobilní data. Pokud jste tedy v terénu a nemáte mobilní data zapnutá, aplikace Najít přátelé nemá možnost odeslat informace o vaší poloze.

 

aplikace najít přátelé mapa

 

Přečtěte si také, jak funguje aplikace Najít iPhone.

Najít iPhone a jak tuto funkci používat

Nejen pro rodiče

Najít přátalé může být skvělou výhodou pro rodiče, když se chtejí podívat, jestli jejich dítě opravdu dnes dorazilo do školy, anebo se sdržuje mimo ni. Na druhou stranu se také může hodit tato aplikace dětem, když se rodiče vrací z dovolené a je potřeba včas ukončit velkou houseparty. A v neposlední řadě… Pokud jste extrémně žárliví na svou drahou polovičku, třeba díky této aplikaci začnete být o něco klidnější. (Nebo byste své obavy měli probrat s odborníkem. 🙂)

Štítky k aktuální poloze

K místo, kde se zrovna nacházíte, si můžete pro své přátele vytvořiř štítek, aby lépe poznali, kde zrovna jste. Místo si můžete označit například štítkem škola nebo práce. Pokud vám nestačí předem definové štítky, můžete si polohu pojmenovat svým vlastním štítkem.

 

aplikace najít přátelé člověk

Upozornění když…

Můžete si nastavit, aby vám došlo upozornění, pokud zrovna vaši prátelé opustí polohu, kde se nacházeli. Nebo naopak lze nastavit, aby přišla notifikace, když uživatel opět na místo dorazí. Nechybí také možnost navigovat k aktuální poloze někoho z vašich přátel.

Skrytí polohy

Každý uživatel má možnost skrýt svou aktuální polohu, pokud ji z nějakého důvodu nechce předávat dál. Není tedy potřeba aplikaci mazat nebo všechny přátelé složitě odstraňovat.

 

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone