MacPodpora magazín

Pokladní aplikace pro iPad & iPhone zjednodušuje podnikání i EET

Vše

pokladní aplikace ipad

Pokladní aplikace pro iPad

Tisková zpráva Andrej POS

pokladní aplikace pro ipad

Na co nákladné registrační pokladny, když EET můžete díky novému pokladnímu systému Andrej zvládnout jen s iPhonem či tabletem v ruce? Stačí aplikaci Andrej jednoduše nainstalovat do vlastního zařízení a začít používat.

Andrej je jedním z nejrychlejších pokladních systémů, zjednodušuje obsluhu zákazníků a uživateli dává podrobný přehled o zboží, skladu i zaměstnancích. To vše v rámci jedné aplikace. Hlavními výhodami systému je intuitivní ovládání, stabilita a rychlá odezva. Aplikace nepadá, může být proto permanentně zatížena. 

 

Nápad vytvořit pokladní systém vznikl kvůli povinné elektronické evidenci tržeb. „Myšlenka přišla, když jsem zhruba před třemi lety zjistil, že bude EET,“ vysvětlil iniciátor projektu Radek Bodeček. Tým Andreje na aplikaci intenzivně pracuje už téměř rok a stále přidává nové užitečné funkce.

Systém vývojáři navrhli tak, aby se s ním zaměstnancům dobře pracovalo a motivoval je tak k prodeji. Obsluha zákazníků se díky němu stane zábavou. Andrej je zároveň šetrný k životnímu prostředí, je doplněn stylovými dřevěnými stojánky na tablety a účtenky tiskne na eko papír.  

Každý si může Andreje sestavit podle svého gusta. Uživatel neplatí za funkce, které nevyužívá, a ušetřené peníze tak může investovat do rozvoje podniku. Navíc nemusí připlácet za druhé zařízení na jedné pobočce. Tím, že je to pokladní aplikace pro  iPad, iPhone, Mac i PC, lze si ji snadno stáhnout a nainstalovat zdarma z App Storu. Využijí ji provozovatelé restaurací, kaváren, obchodů, stánků nebo trafik. Vhodná je i pro podnikatele nabízející ubytování nebo jakékoliv jiné služby.

Prostředí Andreje se dá jednoduše přizpůsobit, je možné do něj přidávat vlastní fotografie produktů a v souladu se zákonem nastavit, zda se budou fiskalizovat.

Pokladní systém Andrej se představil 15. února na EET fóru v Ostravě.
Více informací

Kristýna Gillíková

kristyna@andrejpos.com

apple leasing

zarukaiphone