MacPodpora magazín

AirPower se začne brzy vyrábět ve velkém

AirPowerČlánkyiPhone

Bezdrátová nabíječka AirPower

Bezdrátová nabíječka AirPower je jeden z představených dlouho očekávaných produktů společnosti Apple, které zatím nespatřily světlo světa. O této nabíječce jsme poprvé slyšeli spolu s příchodem iPhonu X, 8 a 8 Plus, ve kterých je zakomponovaná funkce bezdrátového nabíjení.


Čekalo se přes rok

Na AirPower se čekalo déle než rok. Což je poměrně smutná zpráva. Obvykle to s Apple produkty bývá tak, že se prodej spustí na zahraničním trhu a až poté přícházejí na trh do zemí jako je ta naše. Viz HomePod (který se ovšem dá v Česku již sehnat) anebo platební služba Apple Pay, která měla u nás také velmi dobře nášlapnuto, ale stále se jednalo pouze o planý poplach.

Jak si v Česku vede Apple Homepod

ChargeLab prozradil více

ChargeLab prozradil, že výrobu započne velice brzy. A to 21. ledna 2019. Tato společnost je jedna z klíčovým dodavatelem pro Apple. Krom nabíječek AirPower se stárá také o výrobu sluchátek AirPods a USB-C kabelů.

Apple Pay v ČR byl neoficiálně spuštěn!

Co všechno AirPower nabije?

Tato bezdrátová nabíječka nabije zmíněné iPhony, které podporují technologii bezdrátového nabíjení a novější, Apple Watch series 3 a novější a také sluchátka AirPods. Respektive nabíjecí pouzdro na tyto sluchátka.

AirPower iphone

Příjde brzy také do Česka?

To se zatím nedá předpokládat. Ale pravděpodobně ano. Již teď je tato bezdrátová nabíječka v hledáčku e-shopu Alza, který ji má ve svém produktovém listu a u ní štítek „PŘIPRAVUJEME„. Pravděpodobně ji začně prodávat ze zahraniční distribuce jako HomePod.

apple leasing

zarukaiphone