MacPodpora magazín

Zrychlení a upgrade MacBook Pro Unibody – Upgrade MacBook Pro

Upgrade MacBook ProMacVše

Zrychlení a upgrade MacBook Pro Unibody

Váš MacBook nepatří do starého železa!

Apple u starších počítačů 6 let používá velmi zajímavý termín “Vintage”. Co Vám toto slůvko připomíná? Jako první by se Vám asi mohlo vybavit např. velmí staré,  archivní víno, dále ještě třeba cabriolety z 50 let, připomínající žraloky atd. Každopádně mnozí budou souhlasit že význam tohoto slova zkrátka připomíná něco co již vyšlo z módy, proště něco co bylo oblíbené v letech minulých.  Co Vám ale určitě nepřijde na mysl je MacBook z roku 2010/2011 :). Upgrade MacBook Pro je stále ještě velmi populární.

13″ Unibody jako nejspolehlivější a stále ještě nejrozšířenější model

Dost často nás kontaktují lidé ohledně těchto starších a stále velmi spolehlivých Unibody modelů, zde je jeden modelový příklad. Zákazník chce vyměnit baterii u modelu MaBook Pro 13” Early 2011, navštíví autorizovaný servis Applu, kde mu řeknou že tento model je již mimo podporu, a místo ceny výměny baterie mu doporučí tento počítač již vyřadit a pořídit si fungl nový. Přitom tato stejná baterie se stále používá u počítačů o rok novějších, které se přestaly vyrábět v roce 2015. Bohužel díky statusu “Vintage” již není možné baterii v autorizovaném servisu vyměnit.

MacBook již mimo podporu výrobce?

Bohužel s prodejní strategií výrobce Vám nejsme schopni pomoci, ale s čím Vám určitě dokážeme pomoci je oživit tyto starší modely. Je možné je například několikanásobně zrychlit než jaké byly v den kdy jste si je koupili! Vaše původní úložiště vyměníme za rychlejší SSD úložiště které dokáže práci v systému a samotné spouštění počítače až pětinásobně zrychlit, rozšíříme operační paměť, která je velmi potřebná zvláště pokud jste zvyklí pracovat s několika desítkami oken v prohlížeči, rádi máte spuštěno několik programů zároveň. Dále samozřejmě dokážeme vyměnit zastaralou (nafouklou) baterii a vdechnout tak nový život těmto skvělým strojům.

Ideální na kancelářskou práci

Všechny tyto počítače stále ještě rozhodně nepatří do starého železa, samozřejmě se již zde nemůžeme bavit o velkém grafickém výkonu na stříhání 4K videí, ale jako kancelářský nebo sekundární počítač v práci může ještě několik let s přehledem sloužit. Totéž platí o stolních počítačích iMac (stříbrné verze, rok 2009-2011). 

Upgrade Vašeho MacBooku se ještě vyplatí

Navštivte náš servis, kde Vám otázku koupě nového počítače, nebo vylepšení Vašeho stávajícího pomůžeme rozlousknout!

Ceník Vylepšení Mac

apple leasing

zarukaiphone