MacPodpora magazín

Zrychlení a upgrade MacBook Pro Unibody – Upgrade MacBook Pro

Upgrade MacBook ProMacVše

Zrychlení a upgrade MacBook Pro Unibody

Váš MacBook nepatří do starého železa!

Apple u starších počítačů 6 let používá velmi zajímavý termín “Vintage”. Co Vám toto slůvko připomíná? Jako první by se Vám asi mohlo vybavit např. velmí staré,  archivní víno, dále ještě třeba cabriolety z 50 let, připomínající žraloky atd. Každopádně mnozí budou souhlasit že význam tohoto slova zkrátka připomíná něco co již vyšlo z módy, proště něco co bylo oblíbené v letech minulých.  Co Vám ale určitě nepřijde na mysl je MacBook z roku 2010/2011 :). Upgrade MacBook Pro je stále ještě velmi populární.

13″ Unibody jako nejspolehlivější a stále ještě nejrozšířenější model

Dost často nás kontaktují lidé ohledně těchto starších a stále velmi spolehlivých Unibody modelů, zde je jeden modelový příklad. Zákazník chce vyměnit baterii u modelu MaBook Pro 13” Early 2011, navštíví autorizovaný servis Applu, kde mu řeknou že tento model je již mimo podporu, a místo ceny výměny baterie mu doporučí tento počítač již vyřadit a pořídit si fungl nový. Přitom tato stejná baterie se stále používá u počítačů o rok novějších, které se přestaly vyrábět v roce 2015. Bohužel díky statusu “Vintage” již není možné baterii v autorizovaném servisu vyměnit.

MacBook již mimo podporu výrobce?

Bohužel s prodejní strategií výrobce Vám nejsme schopni pomoci, ale s čím Vám určitě dokážeme pomoci je oživit tyto starší modely. Je možné je například několikanásobně zrychlit než jaké byly v den kdy jste si je koupili! Vaše původní úložiště vyměníme za rychlejší SSD úložiště které dokáže práci v systému a samotné spouštění počítače až pětinásobně zrychlit, rozšíříme operační paměť, která je velmi potřebná zvláště pokud jste zvyklí pracovat s několika desítkami oken v prohlížeči, rádi máte spuštěno několik programů zároveň. Dále samozřejmě dokážeme vyměnit zastaralou (nafouklou) baterii a vdechnout tak nový život těmto skvělým strojům.

Ideální na kancelářskou práci

Všechny tyto počítače stále ještě rozhodně nepatří do starého železa, samozřejmě se již zde nemůžeme bavit o velkém grafickém výkonu na stříhání 4K videí, ale jako kancelářský nebo sekundární počítač v práci může ještě několik let s přehledem sloužit. Totéž platí o stolních počítačích iMac (stříbrné verze, rok 2009-2011). 

Upgrade Vašeho MacBooku se ještě vyplatí

Navštivte náš servis, kde Vám otázku koupě nového počítače, nebo vylepšení Vašeho stávajícího pomůžeme rozlousknout!

Ceník Vylepšení Mac

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone