MacPodpora magazín

Apple operativní leasing představuje výhody nákupu

apple operativní leasingVše

Apple operativní leasing – jaké jsou výhody?

Jedná se o nejrychlejší cestu k novému zařízení/vybavení. Apple operativní leasing je pronájem, jehož hlavní výsadou je poskytování služby (pronájmu), nikoliv pořízení nového zařízení.

 

Operativní leasing Apple zařízení se sjednává pro soukromou osobu podnikatele, střední a velké firmy.
Nájemce se nemusí o nic starat, jen využívá zařízení a platí měsíční fixní splátku. Tato splátka je po celou dobu neměnná.

 

Nájemníkovi dále odpadá starost s financováním, pojištěním, servisem a následným prodejem použitého počítače MacBooku, iMacu a jiných zařízení.

 

 

 

Pro podnikatele, firmy a velké společnosti dále platí, že: 

  • měsíční splátka u operativního leasingu je daňově uznatelným nákladem
  • pokud je plátce DPH, tak celé DPH je 100% odpočitatelné. DPH, které je ve splátce, tak plně snižuje celkovou daňovou povinnost nájemce.

 

Předmětem pronájmu může a nemusí být, i on-side servis nebo servis na klíč v dohodnutém rozsahu.

Smlouvu lze uzavřít na horizont od 12 do 50 měsíců. Zákazník vždy předem zná přesnou výši splátky. Operativní leasing pro iPhone, iPad, MacBook nebo iMac lze doplnit, prodlouženou zárukou na období max. 3 let a pojištěním proti náhodnému poškození, krádeži nebo odcizení, mechanickému poškození nebo polití tekutinou.

Po skončení doby leasingu, zůstáva financované Apple zařízení v majetku leasingové společnosti.

Financovat lze také příslušenství z nabídky originálních accssories od Applu. Zákazník si může pořídit na leasing následující Apple zařízení: iPhone, iPad, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iMac Pro, Apple Watch, Apple TV, počítače Mac mini a zmiňované přís lušenství, jako je například Apple pencil k iPadu nebo numerickou klávesnici Magic keyboard numpad 2 pro stolní počítač iMac.
 Závěrem se dá říci, že nákup vybavení Apple produktů prostřednictvím operativního leasingu, je nejsnadnější cesta pořízení. Ušetřené peníze může tak společnost investovat do reklamy nebo financovat vybavení kanceláře. Operativní leasing je také výhodnější oproti finančnímu leasingu nebo úvěru.

 

Pro více informací navštivte AppleLeasing.cz , případné dotazy rádi zodpoví na info@appleleasing.cz

apple leasing

zarukaiphone