MacPodpora magazín

Studentská aplikace Edupage pro iPhone

ČlánkyiPhoneTipy

Školní rok už začal

Máme pomalu konec druhého měsíce školního roku 2018/2019, ale i tak vám úkážeme aplikaci, která Vám usnadní práci, ať jste student nebo se ve školství pohybujete jako zaměstnanec. Edupage pro iPhone je aplikace vyvíjená společností ASC, která sídlí v Bratislavě. Tato společnost má taktéž na svém kontě produkty pro školy jako ASC TimeTables pro generování rozvrhů, ASC Agenda pro vedení záznamů školní matriky a ASC Suplování.


Studenti jsou nadšení

Aplikace Edupage Pro iPhone přináší studentům i učitelům ulehčení tehdy, když škola systém Edupage plnohodnotně využívá. Některé školy používají systémy jako Bakaláři nebo Edukit. Za mě je Edupage pro iPhone nejvíce sofistikovaný nástroj svého druhu. Z aplikace si můžete vybrat oběd, podívat se na aktuální rozvrh, zjistit, co bylo za domací úkol a na jakou písemku se připravit.

 

Rodiče mají o všem přehled

Pokud škola vygeneruje rodičovský přístup zákonným zastupcům studenta, mají možnost přehledně sledovat studijní výsledky svých ratolestí. Mohou mít také přehled o jejich docházce. Do Edupage pro iPhone chodí okamžitě upozornění o zameškaných hodinách. Rodiče mohou z aplikace také komunikovat s třídním, či jinými učiteli ze školy.

Učitelé učí, Edupage dělá resty

Edupage usnadňuje práci především třídním učitelům s vedením záznámů v třídní knize. Učitelé budou pravděpodobně nejčastěji používat webové rozhraní Edupage. Ale aplikace Edupage pro iPhone jim může být také užitečná. Zápis do třídní knihy mohou provést v této aplikaci a nejsou závislý na počítači. Pokud zrovna nejste online, data se sesynchronizují se serverem, až se připojíte na WiFi. Všichni uživatelé mají také přehled o suplovaní pro jednotlivé dny.

 

 

apple leasing

zarukaiphone