MacPodpora magazín

SledováníTV pro Apple TV

ČlánkyTipy

SledováníTV pro Apple TV – nejlepší IPTV

Žijeme v době, kdy je všchno připojeno k internetu. Velkou éru IPTV (televize přenášena přes internetový protokol) spustil operátor O2 se svou O2Tv, která se dala sledovat pouze v jejich pevné síti. SledováníTV pro Apple TV vám přínáši možnost ušetřit za televizi a set top box. Pro příjem můžete využít svou Apple TV a nemusíte mít doma další krabičku za tisíce korun.


Aplikace pro SMART TV a možnost přehrávat v prohlížeči

Sledování TV se dá také využít, pokud máte doma SMART TV od značky Samsung, Panasonic, LG nebo má vaše chytrá televize systém Android. Pokud nedisponujete ani jedním, můžete si zakoupit od této služby Android box, který funguje jako set top box a máte k němu klasický ovladač. Nechybí také možnost sledovat televizi na jekémkoliv počítači s prohlížečem a v aplikaci pro mobilní zařízení. My se ale zaměříme na SledováníTV pro Apple TV.

 

Podívejte se také jak zapojit Apple TV.

 

Jak funguje Apple TV? Stačí ji zapojit a užívat si zábavu

Po spuštění

Aplikaci můžete stáhnout přímo v App Store na Apple TV, kde je jednou z nejstahovanějších aplikací. Ve velmi přehledné nabídce se budete velice jednoduše orientovat. SledováníTV pro Apple TV se velmi jednoduše ovládá pomocí trackpadu na ovladači Apple TV. Nechybí loga jednotlivých stanic pro lepší orientaci. Pod každým programem naleznete aktuální pořad a modrá linka znázorňuje, v jaké části pořad zrovna je.

 

sledování tv pro apple tv programy

 

Po zvolení jakéhokoliv pořadu mě překvapilo, že televizní stanice se okamžitě bez prodlení spustí. Jiné konkurenční služby, které také fungují na bázi internetového protokolu, načítají jeden program i několik sekund. Sledování TV funguje jako jediná televizní služba v České republice na Apple TV a ještě k tomu je opravdu velice rychlá.

Nahrávání, zpětně zhlédnutí, zastavení pořadu, …

Těmito všemi funkcemi SledováníTV disponuje. To už se stalo takovým standardem pro sledování televize přes internet. A ani tato aplikace nezklamala a všechny interaktivní funkce svým uživatelům přínáší.

Přehledný program všech stanic

Pokud nevíte, co zrovna kde dávají nebo se chcete podívat do programu, co bylo nebo co bude, v aplikaci najdete přehledný program všech stanic, kterými služba disponuje.

 

sledovánítv pro apple tv pořady

Základní balíček zdarma!

Pokud si chcete službu nejprve vyzkoušet, než za ní zaplatíte, není nic jednodušího, než se zaregistrovat. V nabídce zdarma máte na vyzkoušení 12 TV kanálů. Ceny placených balíčků SledováníTV jsou také velmi výhodné. Ten nejnižší vás výjde na 199 Kč měsíčně. Televizi můžete za tuto cenu sledovat na dvou Apple TV a přidat také mobilní zařízení.

 

sledování tv pro apple tv ceny

 

Závěr…?

Jednička s hvězdičkou! SledováníTV je opravdu jediná služba, která nabízí televizi přes internet pro Apple TV a nemusíte si pořizovat další set top box nebo obsah zrcadlit z iPadu. Načítaní probíha opravdu velice rychle a kvalita obrazu je doslova křišťalová. Nemusíte se starat o žádnou anténu, servisní poplatky a přechod na nové technologie jako u satelitní televize nebo u DVB-T při přechodu na DVB-T2. Uvidíme, jak se tato služba bude vyvíjet dál.

apple leasing

zarukaiphone