MacPodpora magazín

Podpora Apple vám poradí a to zadarmo a dokonce i v češtině

Podpora AppleApple Servis

Podpora Apple funguje spolehlivě a nabízí podrobné postupy ke všem svým produktům. Navíc je i v českém jazyce, takže pomůže opravdu všem.

Zablokovaný iPhone, propojení Apple Watch s telefonem, jak najít ztracené zařízení a podobné problémy řeší uživatelé každý den. Je dobré vědět, kam se obrátit ještě před tím, než budete muset navštívit Apple servis. Velkou výhodou pak je, že jednotlivé články jsou sepsané v češtině a obsahují obrázky, na kterých je přesně vidět, kam musíte klepnout a co udělat.

Podpora Apple nabízí také fórum

V přehledných sekcích naleznete na webu články pro jednotlivá zařízení. Můžete tedy hledat v sekcích iPhone, Apple Watch, iPad a tak dále. A protože Apple v poslední době rozšiřuje portfolio svých služeb, jsou zde i připravené sekce pro iCloud, Apple Pay nebo App Store. A ještě se dozvíte něco o profesionálních aplikacích jako jsou Final Cut Pro X nebo Logic Pro  X. V tomto případě ale zatím překlad není k dispozici a musíte se spokojit s anglickým textem.

Ne vždy ale samotný výrobce, v tomto případě Apple, dokáže vychytat všechny chyby, a tak jsou na stránce podpory i komunitní fóra. Zde je prostor pro uživatel, aby si vyměnili informace o chybách, fungování služeb a zařízení a společně se ujistili v tom, že chyba není na jejich straně. I tady je hlavním jazykem angličtina.

Apple linka pro všechny zdarma

Pokud už vůbec nevíte, zkuste zavolat nebo napsat. Apple provozuje českou telefonickou podporu na čísle 800 700 527, která je zaměřena hlavně na záruční servis a pomůže vám vyřešit problémy s vaším zařízením. Někdy ale nemusí být řešení po telefonu dostatečné a je lepší vyhledat autorizovaný servis.

A v neposlední řadě najdete na stránkách podpory i speciální výměnné programy. Jedná se o akce, které Apple pořádá kvůli nějakému hardwarovému problémy. Například ve chvíli, kdy zjistí, že velké procento MacBooků trpí problémy s klávesnicí. Společnost je pak ochotná poskytnou několikaletý program, díky kterému vám klávesnici bezplatně vymění.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone