MacPodpora magazín

Oprava herní konzole nebo její vylepšení nestojí mnoho

Apple Servis

Oprava herní konzole nemusí probíhat složitě a už vůbec není třeba pořizovat novou. Servis herní konzole opraví nebo jim dodá druhý dech.

Herní konzoli má doma dnes skoro každý. Hraní na PC už tolik netáhne a například Apple na hráče moc nemyslí. Proto je Playstation nebo Nintendo Switch jednoznačně lepší volbou. Zároveň je v současnosti na trhu velká poptávka po nových konzolích a po objednání můžete čekat i dlouhé měsíce. Proto je lepší se předem rozhodnout, zda by nestálo za to starší konzoli opravit nebo oživit výměnou disku.

Playstation servis

Náš servis nabízí opravy a výměnu disků u herní konzole Sony Playstation. Nejčastěji se bude jednat o Playstation 4 nebo Playstation 4 Pro. Pokud ale máte novější Playstation 5, kontaktujte nás a určitě se domluvíme. Pro 4. generaci konzole nabízíme opravu těch nejběžnějších závad a to včetně ovladače DualShock. Když už se něco na konzoli porouchá, často to bývá HDMI konektor, který propojuje Playstation s televizí. Může se taky stát, že interní disk začne zlobit a nenačte hru nebo se dokonce ani nespustí systém. Pokud vám dochází v konzoli úložiště, můžeme disk na Playstationu vyměnit za větší o kapacitě 1 nebo 2 TB.

Playstation 4 Pro

Samotný Sony Playstation se ovládá bezdrátovým ovladačem DualShock. Ten hodněě vydrží, ale když už se analogová páčka zničí, ulomí nebo nefunguje jako dřív, vyměníme ji. Náruživý hráči pak po nějaké době určitě pocítí, že ovladač na jedno nabití nevydrží tak dlouho. Výměna baterie v Sony DualShock je jasnou pomocí. Popis všech oprav společně s cenou naleznete na této stránce.

Nintendo Switch servis

Japonské Nintendo nabízí v současnosti možná vůbec nejpopulárnější herní konzoli Switch. Ta spojuje možnost hraní na cestách i doma, takže na rozdíl do Playstationu nebo Xboxu má i displej. Obrazovka se ráda poškrábe nebo při hrubém zacházení rozbije. Proto je lepší nekoukat na rozbitý displej a neriskovat vážnější poškození, ale nechat si ho vyměnit. Podobně si můžete od nás nechat vyměnit baterii, ventilátor nebo třeba analogovou páčku na ovladači Joycon. A když k nám přinesete Nintendo Switch Lite, tak i u něj zvládneme opravit ovládací páčku.

Nintendo Switch

Mezi ostatní závady pak často patří problém s nabíjením nebo přenosem obrazu skrz USB-C konektor, nefunkční slot na herní nebo SD karty. Ceník a přehled oprav nabízíme na této stránce. Pokud potřebujete ale opravit jinou část konzole, neváhejte nás kontaktovat.

Oprava herní konzole není nic, co by nešlo zařídit. Mnohdy se vyplatí více než pořízení nové.

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone