MacPodpora magazín

Oprava Apple Watch – servis zařízení

Oprava Apple WatchVše

 

Oprava Apple Watch

Oprava Apple Watch a co ovlivňuje cenu výměny?

Min. rok Apple oznámil, že snižuje cenu Apple Watch Sport o 50 dolarů a to na 299 USD – tedy 9 400 Kč. Součástí toho byla i informace o snížení cen za opravu rozbitého displeje na Apple Watch Sport a to z původních 229USD na 199USD. Tato výměna / oprava zařízení není však určena pro každého. Program je určen pouze pro majitele Apple Watch, kteří nevlastní Apple Care+  případně z důvodu roční záruky, která bude zákazníkům brzy končit.

Apple má několik pravidel, která platí pro opravu Apple Watch a současně nemají AppleCare+ případně z důvodu roční záruky. Pokud budou Apple Watch na několik částí, jsou zákazníci bez nároku na výměnu nebo opravu Apple Watch. Detailní informace o možnostech výměny, uvádí Apple na svých webových stránkách.

Ceny pozáručních oprav u Apple Watch  a Apple Watch Edition se nezměnili, z důvodu toho, že nedošlo ke změnám cen u těchto modelů. Pokud vlastník Apple Watch nebo Apple Watch Edition nebude mít běžící záruku, naúčtuje mu Apple totiž přibližně 8 000 kč za ocelovou verzi.

Kompletní ceník oprav Apple Watch

Ceník oprav Apple Watch

apple leasing

zarukaiphone