MacPodpora magazín

Nejhloupější reklama je ta od Samsungu. Dělá si legraci z Applu

Nejhloupější reklamaVše

Někdo raději používá telefon od Samsungu s Androidem, jiný zase dává přednost iPhonu od Applu. Reklamní kampaň jihokorejské značky je ale natolik stupidní, že směle může kandidovat na titul Nejhloupější reklama roku.

Ano, jsme příznivci Applu, ale určitě by se nám nelíbilo, kdyby vydal reklamu, kde bude nepokrytě kopat do své konkurence. On to ani nepotřebuje. Proč taky? V případě Samsungu je to ale normální praxe. Skoro každá reklama na jeho nový telefon je konfrontací s iPhonem. A nejlépe na starší model a pouze v několika případech.

https://youtu.be/3qhW1sDPHYI

Nejhloupější reklama srovnává nesrovnatelné a navíc se plete

V reklamě se hlavní protagonistka trápí se svým iPhonem 6 (představen už v září roku 2014) a vše spěje k jejímu přechodu na Samsung Galaxy S9, který se poprvé ukázal v únoru letošního roku. Jedna s patálií spočívá v pomalosti zařízení a v oficiálním Apple Storu jí pracovník poradí, aby v nastavení přepnula na rychlejší režim s rizikem, že se jí telefon občas vypne. Je až s podivem, že jí spíše nedoporučí výměnu baterie za 29 dolarů. Výměna baterie iPhone pak u nás vyjde na 1190 Kč a během 15 minut je hotovo.

Jak se reklama Samsungu líbí vám?

apple leasing

zarukaiphone