MacPodpora magazín

MacBook bazar vám umožní koupit pořád skvělý stroj za lepší peníze

OPEN_1024_683_9072d9e9-06f3-44ee-a809-f77fb0nbjhgjhghg04567b_2048x2048ČlánkyMac

Ať se vám to líbí, nebo ne, Apple produkty jsou pro mnohé uživatele drahé. MacBook bazar ale může nabídnout lepší poměr cena/výkon, než nový stroj kupovaný u APR.

Počítače společnosti Apple se vyznačují poměrně dlouhou životností. Mohou za to zejména dva faktory – kvalitní a odolné hliníkové šasi a dlouhá podpora společností, co se aktualizací operačního systému týče. Koupit tedy počítač z druhé ruky, nemusí být na škodu. Za nižší peníze, než stojí nový stroj, tak může MacBook bazar poskytnout pořád kvalitní zařízení.

Bezdrátové nabíjení iPhone umí od modelu 8. Jak funguje a k čemu je dobré?

 

MacPodpora vlastní MacBook bazar

Nemusíte přitom chodit nikam daleko. MacPodpora nabízí sekci „Koupit Mac“, kde najdete ty nejkvalitnější použité Macy na českém trhu. Je zde přítomná smluvní záruka až 2 roky, doprava zdarma, možnost vrácení do 14 dnů, trvalá servisní podpora, originální příslušenství a zboží je na 100 procent otestováno certifikovanými techniky. Navíc můžete nakoupit na splátky nebo finanční leasign (pokud máte IČ).

macbook bazar použité macbooky

 

A co zde najdete?

MacBook Pro 13 Mid 2014 2,6 GHz i5 256GB SSD 8GB RAM za 24 636 Kč

MacBook Air 13 Early 2014 1,4 GHz i5 128GB SSD 4GB RAM za 17 990 Kč

nebo

Bazar Mac mini Late 2014 3,0GHz i7 1TB SSD 16GB RAM za 31 000 Kč

 

Samozřejmě je toho mnohem více. Stačí navštívit stránky Koupit Mac a vybrat si MacBook bazar, MacBook Air bazar, iMac bazar nebo Mac mini bazar. Každý Mac lze navíc ještě vylepšit. Více najdete zde.

 

Bazarové portály a aplikace

Pokud hledáte jiný Mac bazar, či ostatně obecný Apple bazar, který zahrnuje i telefony iPhone, tablety iPad či Apple Watch, můžete hledat v bazarových portálech. Patří mezi ně sBazar, Bazoš.cz, Letgo.cz, nebo FaceBook Marketplace atd. Štěstí můžete zkusit i v nějaké aukci v Aukro.cz. Vždy stačí dát do hledání požadovaný výraz a už můžete sledovat nabídky. Každý titul navíc nabízí i mobilní aplikaci, takže veškeré nabídky můžete kontrolovat i na vašich cestách.

 

Nekupujte zajíce v pytli

Ať už se jedná o jakýkoli Apple bazar, kde různé produkty nabízejí sami uživatelé, vyvarujte se několika chybám, které by vás mohly stát nejeden vlas na hlavě. Předně si pořádně projděte fotografie produktu. Nejsou-li dostatečné, požádejte o další. Chce-li prodávající svůj produkt udat, rád vám je pošle. Pokud ne, dejte ruče pryč.

Vždy se domluvte na osobním převzetí a neposílejte peníze dopředu. U příslušenství za pár stovek to nehraje takovou roli, jako u počítače, jehož cena přesahuje 10 tisíc Kč. Vždy jej vyzkoušejte, zda je funkční a zkontrolujte si jeho udávanou specifikaci (skrze symbol jablka v levém horním rohu a volbu O tomto Macu).

A rada závěrem – většina prodejců ceny hodně nadsazuje. Projděte si nejdříve jednotlivé nabídky a až posléze na nějakou reagujte. Zkuste zatlačit na snížení ceny, obvykle se vám to povede, nehledě na to, o jaký Apple Mac bazar jde.

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone