MacPodpora magazín

MacBook Air 2018 bude mít štíhlé rámečky a Retina displej

MacBook Air 2018Vše

Konečně! Starý a předražený počítač nahradí inovovaný MacBook Air 2018, který má přijít ještě do konce roku. V čem bude jiný než 12palcový MacBook?

Apple si vzpomněl na svůj bestseller a nejdostupnější MacBook má být významně vylepšený. V současnosti je se zastaralými komponenty a designem mimo větší zájem a pokud někde není výrazně zlevněn, málokdo si ho koupí. Proto má srovnat krok s dražším 12palcovým MacBookem a MacBookem Pro.

MacBook Air 2018
Současný MacBook Air

Modernější vzhled, Retina a nové porty

Kalifornská firma stále drží prodejní cenu MacBooku Air kolem 1000 dolarů. Aby ale mohl konkurovat, nutně potřebuje update. Ten se má udát uvnitř i vně. Tenčí rámečky kolem displeje, Retina rozlišení a nová nabídka portů. Je pravděpodobné, že se dočkáme i USB-C. Není pochyb, že uvnitř pak najdeme výkonnější komponenty.

MacBook Air 2018 už možná v září

Nejbližší předváděcí akce Applu se nejspíš uskuteční už za měsíc v září. Na ní se ukáží nové iPhony a možná přepracovaný iPad Pro. Pokud nebude prostor na nový MacBook Air 2018 tam, měl by se najít ještě do konce tohoto roku a to v dostatečném předstihu před Vánocemi. Do začátku listopadu bychom měli mít jasno.

Zdroj: TheVerge.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone