MacPodpora magazín

Mac vzdálené připojení a TeamViewer pomoc na dálku

Apple ServisČlánkyMac

Mac vzdálené připojení a TeamViewer pomoc na dálku

Operační systém macOS nebo iOS jsou velmi intuitivní operační systémy. Je velmi snadné je pochopit a naučit se s nimi pracovat i v případě, že uživatel nemá žádné předešlé zkušenosti s touto značkou.

Nejen začínající uživatelé Maců, iPhonů nebo iPadů ale dokonce i ti více zkušení uživatelé se občas dostanou do slepé uličky. Pokud se objeví nějaký problém, na který neznají řešení nebo nemají ve svém okolí někoho, kdo by tyto problémy byl schopen odstranit.

Vzdáleně se dá připojit jen když je dostupné internetové připojení

Zařízení od Apple, primárně však MacBooky iMacy nebo Mac mini stroje používají zákazníci nejčastěji k práci. Na prvním místě je pro ně efektivita a ušetření času pro ně bývá hlavní priorita, za kterou jsou ochotni si připlatit. Pokud takového uživatele překvapí problém v podobě ztráty rozepsané práce… nebo rozházených emailů, omylem odstraněné knihovny, komplikace při instalování aplikace nebo jiná nastavení počítače, které potřebují ihned vyřešit, nabízí se tady snadná možnost zásahu a pomoci třetí stranou.
Společnost MacPodpora se mimo opravy, prodej a podporu apple uživatelů, specializuje také na vzdálenou pomoc Apple zákazníkům. Ti  jsou v nouzi a současně mají funkční připojení k internetu. Takový uživatel se pak může nacházet kdekoliv na světě. Za pomocí vzdáleného připojení prostřednictvím aplikace TeamViewer jsou technici schopni mu ve velmi krátkém čase pomoci. Tento proces by se dal shrnout do tří kroků uživatele a o zbytek se postará servisní technik MacPodpory. 

 Postup vzdálené podpory

Uživatel musí pouze vyplnit fakturační údaje, vybrat si časový tarif v závislosti na tom, na jak dlouho vyžaduje pomoc. Poté se spojí s platební bránou, kde dokončí platbu prostřednictvím platební karty.
Mac vzdálené připojení

Díky této službě jsme již pomohli například Petře Veselé, dvojnásobné mistryně ČR v přípravy kávy, když dokončovala svůj baristický projekt. Nebo moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému působícím v rádiu Frekvence 1, když odletěl do Las Vegas a nemohl najít důležité dokumenty ve svém MacBooku.

Služby / vzdálená podpora

Pro pomoc vzdálené správy potřebujete jako uživatel pouze stáhnout aplikaci TeamViewer, která je zdarma a poslat nám své telefonní číslo nebo e-mail. O zbytek se naši technici postarají za vás.V případě neúspěchu vám vrátíme peníze.
Pokud potřebujete i vy pomoci na dálku, zašlete nám email, nebo nám volejte na 777 121 294

apple leasing

zarukaiphone