MacPodpora magazín

Jak přidat kartu do Wallet? Je to snadné

jak přidat kartu do walletČlánkyiPhoneTipy

Jak přidat kartu do Wallet? Podíváme se na to.

Po dlouhém čekání došlo ke spuštění dlouho očekaváne služby Apple Pay pro Česko. Dokonce i Polsko bylo na tom lépe než my a Apple Pay je u nich dávno funkční. Dnes v 6:00 jsme se konečně dočkali. Ne však všechny banky nyní Apple Pay podporují. Pojďmě si ukázat, jak přidat kartu do Wallet.


1. Otevřete aplikaci Wallet

2. Klikněte v rohu na modrý symbol +

Jak přidat kartu do wallet

3. Stiskněte pokračovat

Jak přidat kartu do wallet

4. Naskenujte kartu

Nyní naskenuje fotoparátem přední a zadní stranu vaší platební karty. Pokud se vám to nedaří, stiskěnte ve spodní části obrazovky tlačítko Zadat údaje o kartě ručně. Dále bude potřeba dodat podrobnosti jako je platnost karty a CVC bezpečnostní kód.

Jak přidat kartu do wallet

5. Nyní proběhne aktivace

Nyní proběhne autorizace s vaší bankou. Je možné, že bude potřeba mít staženou aplikaci vaší banky nebo se ověřit jednorázovým kódem, který vám příjde SMS zprávou. Po splnění všech kroků se vaše karta přidá do aplikace Wallet a vy ji budete moc začít používat k placení

Stále máte problémy?

Stále nevíte, jak přidat kartu do Wallet? Zjistěte si u své banky, jestli Apple Pay začala podporovat. První banky, které budou Apple Pay podporovat jsme zmínili v tomto článku. Také vám příkládáme video přímo od Apple, jak kartu do Wallet přidat.

19. února dorazí Apple Pay do Česka

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone