MacPodpora magazín

iPhone 7 vs iPhone 8 – který z nich vybrat, když máte hlouběji do kapsy?

ČlánkyiPhone

iPhone 7 vs iPhone 8, to je souboj dvou generací iPhonů, který ale nemusí být jednoznačný. Starší bude samozřejmě levnější a i v dnešní době může stačit.

Apple nedávno uvedl nové iPhony. Jeho telefony iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max jsou naprostou špičkou mezi současnými smartphony. Jejich cena je ale opravdu vysoká a může se stát, že po výběru největšího modelu uvidíte cenovku nad hranicí 40 000 Kč. A to na telefon není opravdu málo.

iPhone 7 vs iPhone 8 jako těžká bitva

Proč bych si měl kupovat starší telefon? Samozřejmě odpovědí na tuto otázku je cena. V iPhonu 7 získáte stále rychlý stroj za přijatelnou cenu a v neposlední řadě bude levnější i jeho případná oprava. Výměna baterie iPhone 7 totiž přijde na 1300 Kč. U iPhonu 8 je to o několik set korun více. A další úkony jsou podobně dražší.

Rozdíly mezi oběma telefony nejsou tak velké. Oba mají přibližně stejnou velikost, totožnou úhlopříčku displeje a zvládnou třeba nahrávat i 4K video. Největším rozdílem tak jsou skleněná záda, bezdrátové nabíjení a o něco výkonnější procesor.

Cenově pak vychází rozdíl zhruba na 3 000 Kč. U iPhonu 7 ale dostanete za 10 500 Kč 32GB úložiště, kdežto iPhone 8 za 13 500 Kč oplývá 64GB pamětí.

iPhone 7 a iPhone 8 levněji

A když hledáte tyto telefony za ještě lepší cenu, určitě se vyplatí podívat na nějaký iPhone bazar. Nemusí být ale prověřený a po zakoupení iPhonu bez záruky se velmi rychle může stát noční můrou. Vhodnější je zvolit zlatý střed a pořídit použitý telefon, ale se zárukou.

Naše služby zahrnují i Apple obchod, ve kterém naleznete použité Apple produkty se zárukou až 2 roky s možností okamžitého vrácení bez udání důvodu do 14 dní. Navíc jsou všechny prodávané produkty testovány a u iPhonů je provedeno na 81 výstupních testů!

iPhone 7 vs iPhone 8

iPhone 7 tady pořídíte už od 8 500 Kč. Novější iPhone 8 pak od 12 000 Kč. Souboj iPhone 7 vs iPhone 8 tak vychází nerozhodně a je opravdu na vás, který kus zvolíte. Více získáte v iPhonu 8, iPhone 7 ale zase vyjde levněji a i jeho provoz vás tolik finančně nezatíží.

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone