MacPodpora magazín

iPhone 12 makety mají podobný design jako iPad Pro

iPhone 12 maketyiPhone

iPhone 12 makety nyní kolují po internetu a zdá se, že letošní řada iPhonů se ponese v duchu nejnovějších iPadů Pro. Podívejte se na všechny velikosti.

Obrázky maket iPhone 12 se obvykle objevují každý rok, jen pár měsíců před obvyklým časovým rámcem uvedení telefonů, které spadá na září nebo říjen. Obvykle jsou založeny na CAD schématech pocházejících z čínského dodavatelského řetězce, podobně jako uniklé formy minulý týden. Takové makety se často používají na pomoc výrobcům krytů před oficiálním odhalením.

iPhone 12 makety ukazují velikosti telefonů

Makety většinou odpovídají detailům, které již známe, se zařízením, které má design ve stylu iPadu Pro s plochými okraji. Očekává se, že Apple letos uvede na trh čtyři iPhony ve třech velikostech 5,4; 6,1 a 6,7 ​​palců.

iPhone 12

Rozložení fotoaparátu však neodráží to, co se očekává. Předchozí úniky do značné míry souhlasily s tím, že dva modely ‌iPhone 12‌ v 5,4 a 6,1palcovém provedení budou mít duální nastavení kamery, zatímco dva modely ‌iPhone 12‌ Pro v 6,1 a 6,7 ​​palcích budou mít trojitý systém kamery. Je také třeba poznamenat, že maketám chybí skener LiDAR, který se očekává minimálně u 6,7palcového modelu.

Dickson, který je autorem úniku, varuje, že na rozložení zářezů a kamer na těchto obrázcích by se nemělo příliš spoléhat. Předpokládá se, že nabízejí jasná zobrazení toho, jak může nadcházející design zařízení vypadat napříč různými novými velikostmi.

O Sonny Dicksonovi bylo známo, že v minulosti už zveřejnil informace o aktualizaci iPadu Pro z roku 2020. Naposledy řekl, že Apple na WWDC oznámí nový iMac s tenkými rámečky ve stylu iPadu Pro.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone