MacPodpora magazín

iCloud přihlášení provedete odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení

icloud přihlášeníTipy

iCloud přihlášení je možné ze všech zařízení a dokonce nemusíte mít nic od Applu. Webový přístup se hodí, když máte například v práci počítač s Windows.

Apple není tak uzavřený okolí, jak by se mohlo zdát. Jeho služba iCloud je totiž dostupná ze všech zařízení a nemusíte držet v ruce zrovna iPhone nebo iPad. Nejtypičtějším příkladem, kdy budete potřebovat webové přihlášení, je situace, když se v zaměstnání používá systém od Microsoftu a nemáte možnost si na počítač nainstalovat vlastní aplikace.

iCloud přihlášení jako program ve Windows

V iOS a na Macu se iCloud bude hlásit sám a to hned po prvním spuštění zařízení. Je pevně provázán s každým Apple produktem a nebudete mít problém vše jednoduše nastavit. Pokud ale používáte konkurenční systém, je dobré si stáhnout malý program, který vám integraci zajistí.

iCloud pro Windows nabízí Apple na svém webu. Po stažení a instalaci se dostanete v počítači ke svým fotkám a videím z iCloud knihovny, mailům, souborům a dokonce se budou synchronizovat webové záložky z iOS v Internet Exploreru. Z aplikace se dostanete i do správy iCloudu a můžete si třeba navýšit úložiště.

Webový iCloud pro všechny

Na adrese iCloud.com, kterou vložíte do webového prohlížeče, se můžete přihlásit ke svému účtu. Přístup funguje skutečně z každého zařízení a po úspěšném loginu se vám na ploše ukážou známé aplikace jako jsou Kalendář, Mail nebo Poznámky. Vše je synchronizované a to, co máte v iOS zařízení nebo na Macu, bude i zde. Je to tak ideální volba na využití počítačích, kam nemáte možnost instalovat aplikace a není operační systém macOS.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone