MacPodpora magazín

DJI Mavic Pro se dočká už brzy nástupců. Mavic 2 Zoom se blíží

DJI Mavic ProVše

Lídr v oblasti výroby dronů, společnost DJI, se chystá uvést vylepšeného nástupce populárního dronu DJI Mavic Pro. Zřejmě budou hned 2 a se zoom objektivem.

Původně to vypadalo, že druhá generace DJI Mavic dostane výměnné objektivy. Koupili byste si dron, zřejmě už s nějakým základním objektivem v sadě a pak mohli dokupovat další nabízené objektivy. Zřejmě se toho ale zatím nedočkáme a vypadá to, že nástupci budou rovnou dva.

DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro druhé generace s Hasselblad objektivem

Když se řekne Hasselblad, fotografové vědí, že se jedná o legendárního švédského výrobce, který slaví úspěchy především se svými středoformátovými fotoaparáty. Je tak jasné, že pokud se skutečně do Mavicu dostane um a technologie takového velikána, musí se zlepšit obrazová kvalita. A tím spíš, že snímač má být zvětšen na rovný jeden palec úhlopříčky. Ostatní vylepšení mají být drobnější a podobné nedávno uvedenému DJI Mavic Air. Dočkáme se tak lepší detekce překážek, ovládání pomocí gest a zřejmě i kompaktnější velikosti.

DJI Mavic 2 Zoom s proměnlivým ohniskem objektivu 

Druhou verzí má být DJI Mavic 2 Zoom. Jak už název napovídá, integrován bude zoom objektiv a to konkrétně s ohniskem začínajícím na 24 mm a končícím na 48 mm. Nebude to tedy žádný super teleobjektiv, ale dvojnásobné optické přiblížení, stejně jako například u iPhonů Plus nebo X, si přece jen užijeme. Velikost snímače v tomto případě zůstane ale stejná.

Během tohoto měsíce bychom měli vědět více a DJI má odhalit oficiálně nové modely.

Zdroj: TheVerge.com

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone