MacPodpora magazín

Dárková karta Spotify Premium a jak na ni?

dárková karta spotify premium - poukazkyČlánkyiPhoneMacTipy

Dárková karta Spotify Premium a jak ji darovat

Článek o Apple darcích jsme Vám letos před Vánoci již psali. Nezmínili jsme však jedno, co rozhodně potěší všechny milovníky hudby. Obzvlášť pokud víte, že vaši blízcí Spotify používájí a prémiové předplatné si sami od sebe nepořídí. Dárková karta Spotify Premium se dá pořídit velice snadno.


Nejlepší Apple dárek pod stromeček?

Fyzická bohužel ne

Alespoň ne v České republice. Pokud vyjedeme za zahranice České republiky, například do Rakouska nebo Něměcka, na každé benzínce nebo v supermarketu. U nás se takhle tyto poukázky neprodávají. Jediné, co máme k dispozici je dárková karta Spotify Premium v elektronické podobě.

Poslat na email

Člověku, kterému chete poukázka darovat, ji jednoduše pošlete mailem. Stačí vyplnit formulář na této stránce. Zvolíte si, na jak dlouho chete předplatné darovat. Od toho se také odvíjí, kolik bude dárková karta Spotify Premium stát.

dárková karta spotify premium - poukazky

Doba předplatného

Poukázku můžete věnovat na různá období. Začíná se na 1 měsíc. Dále je k dispozici předplatné na 3 měsíce, půl roku, anebo rok. Podle toho, se také odvíjí cena. Cena za roční předplatné je 71.88 Euro. Vaší blízcí budou určitě nadšení.

dárková karta spotify premimum - doba předplatného

Aby byl dárek více osobitější

Aby byl tento dárek, můžete příjemci napsat osobní vzkaz. Protože bez toho, aniž by k tomu bylo nějaké úvodní povídaní, by to bylo docela neosobní. Ještě když tento poukaz ani nemůžete darovat fyzicky, ale pouze v elektronické podobě. Na zprávě se můžete vyjádřit, jak budete potřebovat.

Co získáte?

Ze Spotify Premium máte k dispozici celou hudební databázi bez reklam a máte možnost přeskakovat mezi skladbami. Zkrátka získáte všechno, co tato placená služba běžně nabízí. Krom toho si můžete skladby uložit a poslouchat tak zcela bez signálu. A to i bez WiFi i bez mobilních dat. V letadle, nebo třeba v ponorce.

apple leasing

zarukaiphone