MacPodpora magazín

Co je vlastně Find my iPhone?

https://www.makeuseof.com/tag/get-stolen-iphone-back-right-way/Vše

Co je vlastně Find my iPhone?

Už je tomu pár let co Apple odhalil zajímavou funkci s názvem Find my iPhone. I po uplynutí několika let však spousta lidí neví, že něco takového vůbec má. To je docela pradadox, protože tato funkce vám může zachránit vaše drahé zařízení. Takže o co jde?
Find my iPhone je aplikace integrována ve všech zařízení od firmy Apple. Tato jedinečná služba vám umožní najít ztracené zařízení.

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=2ahUKEwj2hNzYg-faAhWCsKQKHcU3BLcQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwccftech.com%2Fhow-to-enable-disable-find-my-iphone-in-ios-10-3-up%2F&psig=AOvVaw13McIb_of_ESsa_66CMxlU&ust=1525350533853227

Jak to ale funguje?

Představte si situaci, kdy vám vypadne při procházce váš drahocený iphone a doma zjistíte, že ho nemáte. Pokud máte v iPhonu aktivanou službu Find my iPhone, je řešení jednoduché. Stačí se v libovolném prohlížeči prihlásit do iCloudu, vybrat danou aplikaci, vybrat ztracený iPhone ze seznamu vašich zažízení a aplikace vám zobrazí na mapě, kde se iPhone nachází!

Co když ho ale někdo najde před vámi a chtěl by si ho vzít?

I na tohle Apple myslel. Na mobilu můžete aktivovat režim ztráty, který telefon uzamkne, a zobrazí se zpráva, kterou zadáte. Další výhodná funkce je přehrání zvuku. Určitě se vám někdy stalo, že jste nemohli najednou doma najít mobil, ale byli jste si jistí, že jste ho donesli domů. Funkcí přehrání zvuku aktivujeme na danémm zařízení vyzvánění, které bude zvonit tak dlouho dokud ho nevypnete.

Umí to ještě něco zajímavého?

Poslední, ale neméně užitečná funkce je Smazat iPhone. Tato funkce uvede váš mobil do továrního nastavení. Toto může být užitečné v případě, že o svůj mobil nenávratně přijdete a máte v něm uložené například citlivé informace, internetové bankovnictví, nebo prostě jen osobní věci, které nechcete aby se někomu dostali do rukou.

 

Pokud máte nějaký dotaz, nebo problém s nastavením, můžete se na nás obrátit na naší pobočce v Brně nebo Praze.

apple leasing

zarukaiphone