MacPodpora magazín

Apple Watch monitoring spánku neumí, aplikace NapBot ale ano

Apple Watch monitoring spánkuČlánky

Apple Watch monitoring spánku neumí a dlouho se o této funkci mluví. Přitom si stačí do hodinek nainstalovat aplikaci NapBot a ta vše zvládne levou zadní.

NapBot je výkonná aplikace pro sledování na Apple Watch. Nová aktualizace aplikace přináší další nezávislé funkce Apple Watch a také novou možnost analýzy trendů hlubokého spánku pro uživatele.

Apple Watch monitoring spánku přes NapBot

Aktualizace aplikace se zaměřuje především na to, aby Apple Watch byly mnohem nezávislejší. V souladu s tím existují tři klíčové změny. První je nová obrazovka nastavení, která umožňuje uživatelům NapBot upravit cíl spánku a spravovat oznámení přímo z aplikace Watch.

K dispozici je také nové rozhraní kalendáře, které umožňuje uživatelům analyzovat data spánku z předchozích dnů. Konečně aplikace NapBot pro Apple Watch nyní obsahuje dynamická oznámení, která uživatelům ukazují náhled jejich spánkových dat, aniž by museli aplikaci spouštět.

V případě doprovodné aplikace NapBot pro iPhone zahrnuje dnešní aktualizace také novou funkci trendu hlubokého spánku, která analyzuje množství hlubokého spánku.

Zde je úplný seznam novinek v aplikaci NapBot:

  • Obrazovka nastavení, kde můžete upravit cíl spánku, povolit/zakázat oznámení.
  • Na obrazovce kalendáře může aplikace pro sledování sledovat více dat než jednu položku spánku.
  • Nová dynamická oznámení, která vám na první pohled ukážou náhled vaší analýzy spánku.

Bylo také opraveno několik chyb v aplikaci pro iOS a přidán zcela nový trend dostupný pro předplatitele verze PRO. Trend hlubokého spánku bude analyzovat trvání hluboké fáze během měsíce/týdne a poskytne vám doporučení, jak tuto metriku zlepšit.

I když Apple pracuje na vlastním řešení pro sledování spánku pro Apple Watch, řešení třetích stran, jako NapBot, AutoSleep a Pillow, jsou stále lepší volbou. NapBot je v App Store k dispozici ke stažení zdarma. Předplatné NapBot Pro je k dispozici se 7denní bezplatnou zkušební verzí a pak se platí 1 dolar za měsíc nebo 10 dolarů za rok.

Zdroj: 9to5mac.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone