MacPodpora magazín

AirPods Pro Lite se odkládají. Proč je levnější verze sluchátek v ohrožení

AirPods Pro LiteČlánky

AirPods Pro Lite mají vycházet z vrcholného modelu sluchátek AirPods Pro. Některé funkce jim ale budou odepřeny, aby se snížila cena. Kdy vyjdou?

Minulý týden se začalo mluvit o nových sluchátkách AirPods Pro Lite. Žádné podrobnosti ale nebyly k dispozici. Nevíme tak zatím, zda půjde o 3. generaci sluchátek AirPods nebo spíše o levnější AirPods Pro.

AirPods Pro Lite jako levnější alternativa

Většina spekulací se přiklání k druhé možnosti a má se jednat o levnější verzi AirPods Pro. Původně byla produkce naplánována na druhou polovinu letošního roku. To se ale zřejmě nestihne a uvidíme, zda do konce roku stihne podobný produkt uvést.

Levná AirPods Pro mohou být oproštěna od populární funkce potlačení okolního zvuku a režimu propustnosti. Jednalo by se tak o špunty s lepším zvukem než v případě AirPods, ale okolní prostředí byste vnímali výrazněji. Oproti peckám AirPods přece jen ale méně a samotné zasunutí špuntu dovnitř ucha garantuje určité odhlučnění.

Cena AirPods Pro je v současnosti u nás nastavena na částce 7 290 Kč. Levnější AirPods 2. generace s nabíjecím pouzdrem stojí 5 790 Kč. Pokud by se AirPods Pro Lite dostala do prodeje, cenovka by mohla být něco mezi, takže například kolem 6 500 Kč. Otázkou zůstává, zda by se Applu vyplatilo prodávat 3 různé typy malých sluchátek. Spíše by musel sáhnout k úpravě portfolia.

Zdroj: Macrumors


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone