MacPodpora magazín

watchOS 7 budou nabízet nové ciferníky s vlajkami

watchOS 7Články

watchOS 7 se začíná pomalu odhalovat. Uniklý kus kódu ukazuje na nový „mezinárodní“ ciferník, který bude tvořen vlajkou země.

Dřívější úniky již odhalily mnoho větších změn, o nichž se říká, že přicházejí na systémy watchOS 7 a Apple Watch Series 6, včetně sledování spánku a sdílení ciferníků. Nová zpráva ze serveru 9to5Mac odhalila další další novou funkci: mezinárodní ciferníky.

watchOS 7 s možností výběru oblíbené země

Zdá se, že uživatelé si budou moci vybrat svou oblíbenou zemi s ciferníkem, která pak bude jako pozadí obsahovat stylizovanou, minimalistickou verzi vlajky země. Dosud není jasné, jak bude čas a ostatní komplikace vlajkou překryté. Ani zatím nevíme, zda bude nabídka čítat všechny vlajky, nebo bude k dispozici jen vybrané.

Očekává se, že Apple vydá watchOS 7 letos na podzim. Historicky má Apple tendenci oznamovat své nové operační systémy na WWDC v červnu, ačkoli není jasné, zda se tato konference bude konat kvůli přetrvávajícím obavám z rozšíření koronaviru. A pokud ano, zřejmě se bude jednat o online verzi v podobě videa.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone