MacPodpora magazín

Stále platí zvýhodněný ceník!

Protože chceme být naším zákazníkům co nejblíž, upravili jsme pro ně před časem náš ceník a nyní jsme se rozhodli prodloužit jeho platnost!

 

Jsme nejlevnější v Praze!

 

LCD displeje nyní opravujeme opravdu za pár kaček! Používáme jen originální díly a většinu oprav provádíme na počkání. Například doba trvání výměny displeje u telefonů iPhone 4/4S/5/5S se pohybuje mezi 60-ti až 180-ti minutami.

 

Také iPad Air opravujeme nyní za akční cenu. Cena výměny skla včetně práce je nyní jen 4500,- Kč.

 

Obrovské úspěchy zaznamenávají naši technici také při opravách vytopených přístrojů. Pokud se Váš přístroj dostane do kontaktu s nějakou tekutinou, pro jeho záchranu jsou nejdůležitější hned následující minuty po nehodě. Nejdůležitější je přístroj okamžitě vypnout, odpojit připojená zařízení a hlavě pokud možno VYJMOUT BATERII. Hned poté doporučujeme kontaktovat našeho technika a přístroj dopravit na naší pobočku – Servis iSupport & MacPodpora, která se nachází na Pražském Smíchově v ulici Na Bělidle.  Výhodou je, že v našem servisním středisku mají polité přístroje vždy přednost. Vzhledem k tomu, že se jedná o minuty, putuje přístroj ihned po převzetí do rukou technika.

 

Záchrana vytopeného telefonu se pohybuje od 500,- Kč. U vytopených počítačů a notebooku Mac se poté ceny odvíjejí od stupně poškození.

 

Nezapomeňte, že naše služby zákazníkům poskytujeme také přímo u nich doma nebo v zaměstnání. Pro naše VIP zákazníky, kteří si nejvíce váží svého času a energie, jsme nyní zřídili skvělou novinku – VIP Mac Club. Více informací o této nové službě naleznete zde: https://macpodpora.cz/sluzby/#VIP%20Mac%20Club

 

 

apple leasing

zarukaiphone