MacPodpora magazín

Rozbité sklo iPad výměna a servis – Prodeje klesly

Apple ServisČlánkyVše

Současné statistiky Apple potvrzují, že prodeje iPadů výrazně klesly. Běžní zákazníci je kupují méně a dokazují to i čísla zde v ČR.

Stále více se však začínají používat iPady ve školství a to nejen na SŠ a gymnáziích, ale dokonce i ZŠ začínají jejich potenciál využívat. Některé soukromé vysoké školy dokonce pořízují tablety svým studentům zdarma.

Jak řešit Rozbité sklo iPad?

Rozbité sklo iPad
rozbité sklo ipad

Aktuální oficiálně prodávané tablety od Applu:
* iPad Pro
* iPad
* iPad mini 4

Dříve prodávané modely iPadů (seřazeno od nejstaršího):
* iPad – 2010
* iPad 2 – 2011
* iPad 3. generace – jaro 2012
* iPad 4. generace – 2012
* iPad mini – 2012
* iPad Air – 2013
* iPad Air 2 a mini s retina displejem – 2014
* iPad mini 3

Opravu rozbitého skla nebo LCD má zákazník možnost provést dvěma způsoby. Tím prvním je placený výměnný program – “EXCHANGE“, kde podle modelu a kapacity paměti dostane uživatel místo poškozeného zařízení nové zařízení, s pokračující zárukou původního přístroje. Pokud má tablet již po záruce, poskytuje Apple na nový iPad pouze 6 měsíční záruční dobu. Tento druh “opravy” trvá v České republice 7 – 21 dnů. Tato lhůta je stanovena společností Apple jinak pro země 1. kategorie (Anglie, Francie, Německo, apod.) a ostatní země..

Oficiální placené výměny stojí většinou téměř 70% kupní ceny zařízení.

Druhý způsob, který může zákazník uplatnit, je levnější a rychlejší výměna samotného krycího skla iPadu. Rozbité sklo iPadu je totiž nebezpečné a snadno se děti mohou pořezat. Díly máme většinou skladem a průměrná doba opravy je 1-2 pracovní dny. Kompletní ceník výměny rozbitých skel naleznete zde na našich stránkách. 

Na opravu poskytujeme 12 měsíců záruku na práci a na díl 3 měsíce. Po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit náhradní iPad. Za kvalitu práce ručíme originálními díly a vyškolenými techniky.

Aktuálně námi opravované modely Apple iPad – jsou od roku 2011 do současnosti

Ceník servisních oprav zde

apple leasing

zarukaiphone