MacPodpora magazín

Použitý MacBook – strašák, nebo dobrý nákup?

použitý macbookČlánkyMac

Použitý MacBook? Jestliže jste si někdy koupili nebo jste chtěli si pořídit věc s logem nakousnutého jablka na zádech, potom vám jistě neunikla důležitá informace – není to nic levného. I když Apple produkuje telefony a počítače vysoké kvality, ale tomu také odpovídá cena. Pokud se vám nechce investovat do nového, šáhněte jistě po použitých MacBook. 

Je to riziko? Nebo vás pořízení použitého může stát draho?

Obecně, můžeme říci, že MacBooky a iMacy jsou velmi trvanlivá a vysoce kvalitní zařízení. Pravidelně jsou Applem aktualizovány starší kousky, které si díky tomu udržují stále vysokou cenu i jako použitá zařízení po několika letech. Nicméně to má pro Apple uživatele negativní dopad.. A to v podobě vyšší částky za nové kusy, které si můžete dnes už koupit například na na operativní a nebo finanční leasing.

Když to srovnáme s konkurencí, tak novinku si u Apple po několika letech pořídíte mnohem dřáž než podobné konfigurace u konkurence. Dlouhá Apple podpora, kvalitní zpracování a jednoduchost udržují tuto prodejní použitého MacBooku stále vysokou.

Jak tedy získat počítač prémiové kvality za nižší cenu? Kupte použitý MacBook

To je řešení, které se nabízí v případě předražených počítačů od Applu. Jak je to tedy možné? Na trhu jsou prodejci, jako je například MacPodpora.cz, která prodává použité MacBooky za rozumné ceny. Dokonce samotný Apple prodává na svých stránkách použité zboží, nicméně i zde si řekne velmi nekřesťanské peníze. Ano, možná si říkáte že Apple přeci garantuje záruku? To sice ano, ale jen v délce 6 měsíců. Na našem eshopu s použitými a novými MacBooky a iMacy poskytujeme 12 měsíců s možností prodloužení o dalších 12 měsíců. Celkem tedy můžete mít až 24 měsíců záruku! A to i v případě nákupu na IČ. Proč je tedy nevyzkoušet s možností vrácení do 14 dnů bez udání důvodu?

 

Nízká cena je u nás základ, ovšem i takto od nás obdržíte vysokou kvalitu poskytovaných služeb. MacBook vždy balíme do speciálního vzduchového vaku, ve kterém sneze pády i vysoké zatížení. Každý náš Mac testujeme na 91 výstupních kontrolních bodů, nestane se tedy, že by něco nebylo v pořádku. Ke každé objednávce si navíc můžete vybrat malý dáreček a MacBook si třeba pořídit i do pronájmu na 2 roky včetně pojištění!

Reklamací se bát nemusíte, v případě potřeby ji řešíme rychle a spolehlivě. Pro opravdové šetřílky nabízíme i A- a B kvalitu. Ta je pouze o vizuálním stavu, tedy více kosmeticky nevzhledná…nikoliv, stav kdyby bylo něco v nepořádku nebo to mělo na funkci počítače vliv. Standardně tedy prodáváme A kvalitu, tedy použité MacBooky jsou jako nové.

Pokud tedy chcete ušetřit, doporučujeme šáhnout po této nižší kvalitě – ovšem pozor, jsou často ihned pryč 🙂

Je tedy použitý MacBook dobrý kauf?

Pokud nutně netrváte na novém MacBooku, a chcete jej ihned vlastnit a né moc utrácet, šáhněte po navštivte náš e-shop www.macpodpora.cz/obchod , kde si vyberete MacBook použitý, zánovní a nebo i nový. Ty nové vám pak dodáme buď za hotové, nebo do pronájmu na 12-24 měsíců včetně pojištění nebo na finanční leasing. 

Koupit můžete i použitý iPhone včetně příslušenství za nízké ceny

Ilustrační obsah prodejního balení

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone