Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Oprava MacBook – oprava po polití – čištění od prachu


 

oprava macbook

 

Oprava MacBook po polití

Jestliže máte politý MacBook, neznamená to ještě ztrátu zařízení. Je třeba postupovat obezřetně a podle našich kroků. Prosím uvědomte si také, že čas nyní hraje proti vám i nám a je nutné reagovat co nejdříve. Zařízení jako jsou MacBook Pro a MacBook Air jsou zařízení, která mají permanentně připojenou baterii uvnitř počítače, bez možnosti jeho vyjmutí. U starších modelů jste mohli relativně snadno, vyjmout baterii z MacBooku.

 1. Nejdříve ihned zařízení odpojte od nabíjecího adaptéru
 2. Zařízení vypněte pokud běží, pokud neběží určitě jej znovu nezapínejte
 3. Přineste zařízení co nejdříve na servis – baterie je stále připojená a na desce probíhá neustále oxidace – kterou je potřeba chemicky vyčistit

Pokud si nevíte rady, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle  777 121 294

oprava základní desky macbook

Opravy základních desek

Pouhou a jednoduchou výměnu základní desky u nás nehledejte. Specializujeme se na drobné a mikro opravy naprosto všech poruch. Opravíme politý počítač, poškozené napájení od iMacu, nefunkční kolečko na Apple Watch, rozbitý kabel na nabíjecím adaptéru od MacBooku atd.

Poskytujeme opravdové opravy vlastními certifikovanými techniky, kteří jdou přímo do miniaturních součástek na základní desce zařízení. K tomu používáme nejmodernější vybavení. Provádíme odborná školení a instruktáže pro servisní techniky. V dnešní době Apple miniatiruzuje a integruje opravdu vše na základní desku.  Většina poškození je tedy na základní desce zařízení, kdy výměna samotné desky v autorizovaném servise je velmi drahou záležitostí. Nová základní deska se pohybuje v řádech tisíců, spíše desetitisíců (u novějších Maců). Základní diagnostika je zpoplatněná a stojí 590 Kč v případě Maců. Pokud nám zákazník schválí CN, tato diagnostika se nehradí. Oprava MacBook a iMac je tedy pouze v rámci opravy zpoplatněná a diagnostika je pak zdarma.

Pokud nemáte možnost k nám vaše zařízení doručit, můžete pro vás objednat i svoz, který je po celé ČR zdarma. Máme vlastní kurýrní službu a převoz zařízení je pojištěný. Dodáváme také vlastní obalový materiál v případě, že nemáte originální balení od zařízení. Po opravě vám zařízení zase doručíme zpět na adresu.

 

politý macbook
politý macbook

Čištění zařízení od prachu a nečistot

Každý Mac je navržený tak, aby v něm elegantně a prakticky cirkuloval vzduch. Může tomu bránit prach uvnitř počítače, který se tam vždy během jednoho roku dostane. To může způsobovat zpomalení počítače, jeho přehřívání a celkově tyto nečistoty zkracují životnost vašeho zařízení. Oprava MacBook, vás v budoucnu proto nemusí potkat.

Pokud se Mac začne zpomalovat – je to základní ukazatel provést čištění

oprava základní desky macbook

Ceník čištění

Prach není jediným faktorem, který zahřívání způsobuje. Pomáhá tomu také teplo-vodivá pasta, kterou Apple doporučuje měnit každý rok. Pokud toto neprovádíte, zaděláváte si na budoucí problémy a servis zařízení. Tato teplo-vodivá pasta, také zajišťuje kvalitní přenos tepla od součástek do chladícího systému zařízení. Postupem času, vlivem nabíjení a používání počítače ztrácí svou schopnost vést teplo a je nutné je vyměnit. U některých modelů Macu je zapotřebí chladící soustavu modifikovat a někde se zase doporučuje promazat ložiska ventilátorů.

V MacPodpoře provádíme čištění komplexně. Tzn. za jednotnou cenu provedeme profylaxi zařízení (hloubkové čištění počítače z venku i zevnitř), provedeme přepastování a provedeme vše co je nutné pro další chod Macu. Oprava MaBooku nebo iMacu je vždy komplexní a výstupem je HW kontrola.

Doporučujeme provádět pravidelně každý rok prohlídku a čištění zařízení

 


Další možnosti

Kontakt PrahaZobrazit ceník oprav

iSupport.cz

se mění na

MacPodpora.cz

 

od června 2017

  Napište nám
  Po odeslání formuláře vás budeme ihned kontaktovat

   Odpovídáme rádi a všem
   Odpovím Vám hned, jak to půjde

    Chci si rezerovat termín

    Po odeslání formuláře vás budeme ihned kontaktovat

     Potřebuji zachránit data ihned

     Po odeslání formuláře vás budeme ihned kontaktovat

      Objednávám servisní výjezd      Po odeslání formuláře vás budeme ihned kontaktovat

       Objednávka svozu

       Objednáme pro vás přepravu na všechna Apple zařízení po celé ČR.
       Smluvní partneři jsou přepravní společnosti DPD a Messenger. Zařízení je pojištěno přepravcem.

       Kam chcete poslat zařízení?

       Odesláním formuláře zákazník souhlasí s podmínkami svozu, dále souhlasí s našimi obchodními a servisními podmínkami a zásadami pro zpracování osobních údajů.


       Po odeslání objednávky na svoz zařízení vás budeme kontaktovat a pošleme k vám kurýra.

       S přepravou vám pomůže

       Tereza

       (Po-Pá: 10:00-17:00)