MacPodpora magazín

Nový Macbook, iMac nebo iPhone? Pořiďte si Apple zařízení na leasing

ČlánkyMac

Apple nezahálí a každý rok své zákazníky zásobuje novými a novými zařízeními – ještě rychlejšími, kvalitnějšími a designovějšími, než byla ta dosavadní. Je vůbec možné udržet s Applem krok? Jde to. A ani při tom nemusíte sahat hluboko do kapsy.

Macbook, iMac nebo třeba nejnovější iPhone si totiž nemusíte hned kupovat. Můžete si je jednoduše pronajmout na leasing – a po uplynutí dané doby (například po dvou letech) vyměnit za novější model.

Jak to funguje? Jednoduše. Díky operativnímu nebo finančnímu leasingu si můžete Apple zařízení půjčit za pravidelný měsíční paušál a pak ho využívat úplně stejně, jako kdybyste si ho koupili. V případě finančního leasingu navíc můžete zařízení po uplynutí smluvené doby odkoupit za zbývající hodnotu (podobně jako když si kupujete třeba auto na leasing).

Operativní a finanční leasing mají samozřejmě celou řadu výhod. Pojďme se na ně podívat konkrétněji.

Výhody operativního a finančního leasingu

1. Vždy máte ten nejnovější počítač nebo mobil

A to za zlomek celkové ceny. Nový Macbook, iMac nebo iPhone si jednoduše pronajmete a za fixní měsíční částku poté využíváte jako službu. (Například nejnovější 27palcový iMac Retina 5K si tak můžete pronajmout za pouhých 1569,- měsíčně, iPad Pro sestavu za 673,- měsíčně a podobně.)

2. Součástí pronájmu je i případný servis

V rámci zápůjčky automaticky dostanete roční záruku. Sjednat si navíc můžete i prodlouženou záruku – po uplynutí zákonné 12měsíční záruky na další jeden až tři roky.

3. Jde o ideální řešení pro firmy

Ty totiž mohou díky operativnímu a finančnímu leasingu dopřát svým zaměstnancům nejmodernější Apple zařízení, a zároveň se nemusí bát dalšího navyšování nákladů. Veškeré měsíční splátky jsou totiž fixní a vždy předem jasně stanovené, zároveň nepotřebujete žádné investice předem.

4. Nemusíte se o nic starat

Součástí leasingu je nejen dodávka samotných zařízení, ale i jejich instalace a důkladné zaškolení.

 

apple leasing

zarukaiphone