MacPodpora magazín

Nejvýhodnější EET pokladna pro iOS

ČlánkyiPhoneMacTipy

Vytvořen na míru pro Apple zařízení

Andrejpos je aplikace pro iPhone, iPad a iPod Touch. Tato aplikace může prinést Vašemu podnikání tzn. all in one řešení pro EET a to za příznivé ceny. Máte možnost si vybrat jen takové funkce, které potřebujete. To, co nevyužijete Vám nebude nikdo vnucovat. Celá aplikace je uživatelsky přívětivá a nenarazíte na žádný problém při jejím využití. Která je ta nejvýhodnější EET pokladna pro iOS?


Andrejpos! Základ je zdarma

Základ této aplikace je zdarma. Plnou verzi si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dní po stažení aplikace z App Store. Pokud se Vám zalíbí některý z balíčků, můžete si jej zakoupit přímo přes platební metodu, kterou máte u svého Apple ID. Tím je Andrej nejvýhodnější EET pokladna pro iOS.

Rozšířené funkce

Vyberete si jen to, co opravu potřebujete pro své podnikání. Mezi těmito volitelnými balíčky je funknce sklad, databáze s produkty, doklady a personál. To co nevyužijete, vám nikdo nutit nebude. Už chápete, proč je Andrej nejvýhodnější EET pokladnou pro iOS?

Markování z čárového kódu

Andrej umí načítat pomocí fotoaparátu čárové kódy a vy se nemusíte zdržovat hledáním v databázi nebo složitým opisováním EAN kódu, abyste zboží v aplikaci nalezli. Nejvýhodnější EET aplikace pro iOS musí umět být extra rychlá, protože zákazníci neradi čekají. A vás tak neuvede vůbec nic do rozpaků.

Potřebujete vypadat více profi?

S Andrejem není problém. V rámci této nejvýhodnější EET aplikace pro iOS můžete získat originální dřevěný stojánek pro Vás iPad. Zařízení se nebude jen tak povalovat po stole a na zákazníky budete působit dojmem, že opravdu máte profi pokladní systém za statisíce korun. Až na tu částku nebudou daleko od pravdy.

Tiskněte účtenky

Tisknout můžete za pomocí tiskárny na účtenky. A to naprosto elegantně bez kabelů pomocí Bluetooth. Nic Vám nebude překážet, nic Vám nebude nevzhledně zavazet na stole. Andrej se o všechno postará.

Více o Andrejovi najdete na této stránce.

 

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone