MacPodpora magazín

Microsoft Office v App Store

Microsoft office v app storeČlánkyMacTipy

Microsoft Office v App Store mezi dalšími aplikacemi

Kancelářský balíček Microsoft Office od společnosti (jaky již název napovídá) Mirosoft, který je jedním z největších konkurentů Apple, je nyní ke stažení v App Store. Aplikace jako je Word, PowerPoint a Excel, se po boku nástrojů od Apple ze sady iWork objevily mezi ostatními aplikacemi. Pro uživatele, kteří tyto balíčky využívají to bude jistá výhoda a zjednodušení. Microsoft Office v App store najdete zde.


Co když máte Office ze stránek

Pokud máte zakoupenou sadu Office a nainstalovali jste tyto programy z instalačních souborů ze stránek Microsoftu, tak rešení je snadně. Stáhněte si Microsoft Office v App Store a pokud se dále přihlásíte se svým Micrososft účtem, vaše předplatné se obnoví.

Zjednodušení aktualizací

Tímto krokem bude pro uživatele příjemnší instalace, ale také aktualizace programů ze sady Office. Informace o aktualizacích budete mít společně se všemi ostatními aplikacemi z App Store. Navíc se zde dají povolit automatické aktualizace, abyste se nemuseli o nic starat.

Cena Microsoft Office

Aktivace Microsoft Office není zdaleka tak nákladná, jak by někdo čekal. V případě využívání Office 365 pro jednotlivce vás vyjde tento tento program na 189 Kč za měsíc. S tím získate Word, Excel, PowerPoint. Ale také další programy Outlook, Publisher a Access. Jako bonus také získáte cloudové úložiště OneDrive o velikosti 1 TB a 60 minut volání do mobilních a pevných sítí přes Skype.

Měsíc na zkoušku

Podobně jako u jiných softwarů máte možnost po dobu jednoho měsíce vyzkoušet, jestli vám Office sedí anebo ne. A podle toho se rozhodnout, jestli zůstanete u Pages, Keynote a podobně.

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone