MacPodpora magazín

MacBook Retina baterie výměna

MacBook Retina baterie výměnaApple ServisČlánkyMac

MacBook Retina baterie výměna není na počkání

Pokud se i vy rozhodujete na MacBook Retina baterie výměna, pomůžeme vám usnadnit rozhodování.

Baterie u Maců mají 2-3 letou životnost

V posledních týdnech se hodně objevují MacBooky, kterým kolabuje baterie. Popř. už dochází jejich kapacita a majitelé musí poměrně často vzhledem k její původní výdrži uvažovat o její výměně, která je ovšem velmi nákladná. Ano, Retiny jsou poměrně drahé stroje a výměna její baterie rovněž. Z důvodu dokonalého přilepení baterií ze spodní části klávesnice, Apple u těchto modelů umožňuje výměnu pouze celého topcase modulu. Ten obsahuje klávesnici, baterii a tzv. “šasí” což je hliníková část “topcase”.

 

 

Autorizované výměny jsou velmi drahé

Protože platíte i jiné komponenty než zrovna potřebujete..

Pokud tedy navštívíte autorizované servisní středisko, bude vás stát výměna u MacBooku Pro Retina u všech modelových řad od 14.000,- do 17.000,- vč. DPH. Tato vyšší cena je způsobena právě výměnou celého topcase modulu, byť má zákazník funkční klávesnici.

Protože víme, co to znamená být skutečné servisní středisko, vyšli jsme vám vstříc a již několik měsíců provádíme výměnu baterie u vašich MacBooků Retina. Jsme pak schopni srazit vaše náklady na minimum za takovou opravu. Již jsme provedli více než 500 výměn u tohoto modelu, aktuálně je období, kdy baterie začínají odcházet.

MacBook Retina baterie výměna je technologicky složitá

Oprava se provádí nahřátím baterie a následným odlepením. Následuje výměna za novou baterii, čištění komponentů a profylaxe zařízení. Váš MacBook následně testujeme a naleštěný vracíme zpět k vyzvednutí.

Pokud baterie není skladem, poskytujeme jako Apple autorizovaný servis výměnu celého topcase modulu. Zde vám vždy ponecháváme prostor a dostáváte od nás na výběr.Pokud se tedy rozhodnete pro výměn baterie v našem servisu, můžete nás osobně navštívit na pobočce v Praze nebo Brně. Popř. využit jedno z našich sběrných míst nebo doručit MacBook kurýrem či poštou.

apple leasing

zarukaiphone