MacPodpora magazín

MacBook repas postaví na nohy a hlavně jde o vyzkoušený stroj

MacBook repasČlánkyMac

MacBook repas zase obnoví a i starší zařízení pak vydrží fungovat delší dobu jako na drátkách. Podívejte se na prověřené Apple počítače.

Počítače společnosti Apple se vyznačují poměrně dlouhou životností. Mohou za to zejména dva faktory – kvalitní a odolné hliníkové šasi a dlouhá podpora společností, co se aktualizací operačního systému týče. Koupit tedy počítač z druhé ruky, nemusí být na škodu. Za nižší peníze, než stojí nový stroj, tak může MacBook bazar poskytnout pořád kvalitní zařízení.

MacBook repas jako nový

Nemusíte přitom chodit nikam daleko. Náš servis nabízí starší MacBooky, kde najdete ty nejkvalitnější použité Macy na českém trhu. Je zde přítomná smluvní záruka až 2 roky, doprava zdarma, možnost vrácení do 14 dnů, trvalá servisní podpora, originální příslušenství a zboží je na 100 procent otestováno certifikovanými techniky. Navíc můžete nakoupit na splátky nebo finanční leasign (pokud máte IČ).

Vyzkoušené Apple počítače procházejí mnoha testy a podle úspěšnosti je označujeme na stupnici od písmene A. To značí zcela bezvadný stroj, který nevykazuje žádný problémy a chyby. Můžete si tak být jistí, že nekupujete zajíce v pytli.

Koupě MacBooku z druhé ruky

Ať už se jedná o jakýkoli Apple bazar, kde různé produkty nabízejí sami uživatelé, vyvarujte se několika chybám, které by vás mohly stát nejeden vlas na hlavě. Předně si pořádně projděte fotografie produktu. Nejsou-li dostatečné, požádejte o další. Chce-li prodávající svůj produkt udat, rád vám je pošle. Pokud ne, dejte ruče pryč.

Vždy se domluvte na osobním převzetí a neposílejte peníze dopředu. U příslušenství za pár stovek to nehraje takovou roli, jako u počítače, jehož cena přesahuje 10 tisíc Kč. Vždy jej vyzkoušejte, zda je funkční a zkontrolujte si jeho udávanou specifikaci (skrze symbol jablka v levém horním rohu a volbu O tomto Macu).

A rada závěrem – většina prodejců ceny hodně nadsazuje. Projděte si nejdříve jednotlivé nabídky a až posléze na nějakou reagujte. Zkuste zatlačit na snížení ceny, obvykle se vám to povede, nehledě na to, o jaký Apple Mac bazar jde.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone