MacPodpora magazín

Levnější výměna baterie MacBook Retina

Apple ServisČlánkyMacVše

Výměna baterie MacBook Retina nemusí být nutné zlo!

V posledních týdnech se hodně objevují MacBooky, kterým kolabuje baterie, či dochází kapacita. Výměna baterie MacBook Retina je proveditelná. Majitelé musí poměrně často vzhledem k její původní výdrži uvažovat o její výměně, která je ovšem velmi nákladná. Ano, Retiny jsou poměrně drahé stroje, a výměna jejich baterie rovněž. Z důvodu kompletního přilepení baterií ke spodní části klávesnice umožňuje Apple u těchto modelů výměnu pouze celého “topcase” modulu.

Výměna u applu?

Pokud tedy navštívíte autorizované servisní středisko, bude vás stát výměna MacBooku Pro Retina u všech modelových řad od 14.000,- do 17.000,- vč. DPH. Tato poměrně vysoká cena je způsobena právě nutností výměny celého “topcase“ modulu, nehledě na funkční klávesnici.

Výměna samotné baterie 5.900 Kč do 24 hodin

Protože se snažíme neustále zlepšovat a hledat cesty, jak vám co nejvíce pomoci za co nejnižší ceny, provádíme výměny baterií u těchto modelů za zlomek ceny.

Po výměně baterie otestujeme správný chod vašeho MacBooku a naleštěný vracíme zákazníkovi.
Pokud baterii nemáme skladem, můžete se rozhodnout, zda počkáte na její dodání, či si necháte stejně jako v autorizovaném Apple servisu vyměnit celý topcase.

Pokud se vás tento článek týká, navštivte nás osobně v Praze či Brně, nebo k nám pošlete zařízení prostřednictvím pošty nebo kurýrní služby. Případně můžete využít i naše sběrná místa.

Ceny výměny baterie tohoto modelů naleznete zde:

Výměna baterie MacBook Retina
Výměna baterie MacBook Retina

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone