MacPodpora magazín

Apple Store v Praze byl přísliben

Apple Store v PrazeČlánkyiPhoneMacTipy

Apple Store v Praze přislíbil přímo Tim Cook

Na internetu se několikrát vtípkovalo o tom, že by mohl Apple Store, jakožto přímá prodejna společnosti Apple, přijít také do České republiky. Nejčastěji tyto vtípky chodily od českých nejčtěnějších Apple magazínů. Tim Cook ale dnes přislíbil přímo Andreji Babišovi, že Apple Store v Praze zařadí na seznam připravovných projektů.


Andrej Babiš na Světovém ekonomickém fóru

Premiér České republiky, Andrej Babiš, a zárověň 2. nejbohatší Čech po Petru Kellnerovi je nyní v Dalasu na Světovém ekonomickém fóru, kde měl možnost se setkat s velice význámnými osobami světového businessu. Jednou z těchto osob byl také Tim Cook, který je po Stevu Jobsovi generálním ředitelem společnosti Apple Inc.

Padlo téma o Apple Store v Praze

Andrej Babiš údajně nabídlu Timu Cookvi, aby Apple otevřel v Praze na Staroměstském náměstí svou kamennou prodejnu, kterou známe jako Apple Store. Apple Store v Praze by se podle Andreje Babiše mohl nacházet v budově Ministerstva pro místní rozvoj. Tim Cook zareagoval okamžitě a hned na míste vznikl koordinační tým pro vznik prvního českého Apple Storu.

 

Apple Store v Praze

Budova Ministerstva pro místní rozvoj, kde by mohl Apple Store podle návrhu premiéra Babiše vzniknout.

Co by to pro nás znamenalo?

Rozhodně skvělou atrakci pro všechny fanoušky Apple. Krom toho by to znamenalo, že bychom měli technologické novinky Applu jako jedna z prvních zemí na světě. A není potřeba pochybovat, že Apple produkty v České republice nemají svůj odbyt.

Apple Store v Praze

Co by to znamenalo pro Premium Resellery?

Pravděpodobně by nově otevřený Apple Store v Praze znamenal pro premiové prodejce ztrátu některých svých zákazníků, kteří raději navštíví přímo Apple Store, než jejich prodejnu. Myslím, že ale nemusejí mít strach. Protože Apple Story nevzniknou v České republice rychle i v jiných městech, kde budou mít prodejci stále monopol. Mezi největší tyto prodejce patří iStyle a iWant.

Co napsal Andrej Babiš na svůj Facebook

Dneska jsem se setkal s jednou z nejvlivnějších osobností světového byznysu. S Timem Cookem, šéfem Apple. Řešili jsme…

Zveřejnil(a) Andrej Babiš dne Čtvrtek 24. ledna 2019

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone