MacPodpora magazín

Záloha kontaktů iPhone řídí automaticky, stačí ji nastavit

Záloha kontaktů iPhoneČlánky

Záloha kontaktů iPhone funguje naprosto automaticky a o nic se nemusíte starat. jen na začátku je nutné pár věcí nastavit a zkontrolovat.
Nejlepším způsobem, jak mít zálohované kontakty s automatickou synchronizací, je využívat iCloud. Tato služba je v základní variantě zdarma a máte 5 GB na ukládání svých dat včetně právě kontaktů.

Záloha kontaktů iPhone na iCloud

Když zapnete Kontakty na iCloudu, všechny informace uložené na různých zařízeních se nahrají na iCloud. Když Kontakty na iCloudu vypnete, informace se nepřesunou automaticky z iCloudu zpět do zařízení.

Aktivace zálohy kontaktů na iCloud na iPhonu:

  • Jděte do Nastavení – Vaše jméno – iCloud
  • Zapněte Kontakty
  • Až se zobrazí dotaz, jestli chcete Sloučit nebo Zrušit, vyberte Sloučit

Aktivace zálohy kontaktů na iCloud na Macu:

  • Na řádku nabídek nahoře na obrazovce zvolte v nabídce Apple  > Předvolby systému a potom klikněte na Apple ID. Pokud používáte macOS Mojave nebo starší, na Apple ID klikat nemusíte
  • Klikněte na iCloud
  • Vyberte Kontakty

Aktivace zálohy kontaktů na iCloud na webu nebo Windows:

Jakmile zapnete Kontakty na iCloudu na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, vaše kontakty se nahrají do iCloudu. Své kontakty najdete a můžete upravovat na webu iCloud.com nebo v iCloudu pro Windows. Změny, které provedete, se automaticky aktualizují na ostatních zařízeních.

Když vypnete Kontakty na iCloudu na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, vaše kontakty se z iCloudu nesmažou, přestanou se ale automaticky aktualizovat a jakékoli změny, které provedete, se nebudou synchronizovat mezi zařízeními.

Takto budete mít všechny kontakty vždy aktuální a jakmile nějaký přidáte na jakémkoliv zařízení, ihned se aktualizuje i všude jinde.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone