MacPodpora magazín

Zákaznické kartičky překáží v peněžence

zákaznické kartičkyČlánkyiPhoneTipy

Zákaznické kartičky plní naše peněženky

Všichni prodavači nám je v obchodech nabízejí a my s pocitem, že se nám dostane výhodnější nabídky je příjmeme. Zákaznické kartičky plní naše peněženky a jednou nám dojde místo. Pokud zatím peněženka nepraská ve švech. Neexistuje v dnešní době elegantnější řešení v podobě aplikace?


Stocard- řešení

Aplikaci pro vaše zákaznické kartičky si můžete stáhnout v App Store zde. Stocard je lokalizován pro Českou republiku a zná téměř všechny zákaznické kartičky, které se u nás vydávají. Dokonce i zákaznické kartičky České pošty.

 

Přečtěte si také, jaký si vybrat monitor k Macu.

Jak si vybrat monitor k Macu

Přídaní karty

Zákaznické kartičky přídáte tak, že vyberete obchod, do kterého kartu máte. Samotné číslo karty zadávate ručně opsáním čárového kódu z její zadní strany nebo jednoduše vyfocením.

zákaznické kartičky stocard

Pokud váš obchod není v nabídce

Pokud váš obchod není v nabídce, pak můžete naskenovat kód z kartičky, pojmenovat si ji a upravit její vzhled pro lepší přehlednost. Pokud se chcete ve shluku karet ještě méně ztrácet, můžete vyfotit kartu, abyste veděli, jak vypadá.

A co na to obchodě

V obchodě na vás budou prodavačky možná zírat jako na blázna, když uvidí tuto aplikaci poprve. Každopádně stačí se svým mobilním telefon přejet nad skenerem karet.

Verze pro Apple Watch

Aplikaci můžete také používat na vašich Apple Watch a nemusíte tak ani vytahovat telefon z kapsy a celé nakupování bude pro vás ještě jednodušší a elegantnější.

apple leasing

zarukaiphone