ipad poradna

Výměna rozbitého skla Apple iPad

26. 11. 2017 Radek Bodeček

Současné statistiky Apple potvrzují, že prodeje iPadů výrazně klesly. Běžní zákazníci je kupují méně a dokazují to i čísla zde v ČR.

Stále více se však začínají používat iPady ve školství a to nejen na SŠ a gymnáziích, ale dokonce i ZŠ začínají jejich potenciál využívat. Některé soukromé vysoké školy dokonce pořízují tablety svým studentům zdarma.

Aktuální oficiálně prodávané tablety od Applu:
* iPad Pro
* iPad
* iPad mini 4

Dříve prodávané modely iPadů (seřazeno od nejstaršího):
* iPad – 2010
* iPad 2 – 2011
* iPad 3. generace – jaro 2012
* iPad 4. generace – 2012
* iPad mini – 2012
* iPad Air – 2013
* iPad Air 2 a mini s retina displejem – 2014
* iPad mini 3

Opravu rozbitého skla nebo LCD má zákazník možnost provést dvěma způsoby. Tím prvním je placený výměnný program – “EXCHANGE“, kde podle modelu a kapacity paměti dostane uživatel místo poškozeného zařízení nové zařízení, s pokračující zárukou původního přístroje. Pokud má tablet již po záruce, poskytuje Apple na nový iPad pouze 6 měsíční záruční dobu. Tento druh “opravy” trvá v České republice 7 – 21 dnů. Tato lhůta je stanovena společností Apple jinak pro země 1. kategorie (Anglie, Francie, Německo, apod.) a ostatní země..

Oficiální placené výměny stojí většinou téměř 70% kupní ceny zařízení.

Druhý způsob, který může zákazník uplatnit, je levnější a rychlejší výměna samotného krycího skla iPadu. Díly máme většinou skladem a průměrná doba opravy je 1-2 pracovní dny. Kompletní ceník výměny rozbitých skel naleznete zde na našich stránkách. 

Na opravu poskytujeme 12 měsíců záruku na práci a na díl 3 měsíce. Po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit náhradní iPad.

Aktuálně námi opravované modely Apple iPad – jsou od roku 2011 do současnosti

Ceník servisních oprav zde