MacPodpora magazín

Spotify widget si nově můžete přidat na obrazovku iOS 14

Spotify widgetiPhone

Spotify widget je novinkou v rámci aktualizace aplikace. Vývojáři jdou s dobou a po uvedení widgetů na iOS 14 umožňují přidat i ten svůj.

Po krátkém beta testovacím období společnost Spotify dnes aktualizovala svou aplikaci pro iPhone a iPad o nový widget. Ten poskytuje rychlý přístup k nedávno přehrávaným seznamům skladeb, umělcům, albům nebo podcastům. Widget je k dispozici v malé a střední velikosti.

Spotify widget na iOS 14

Chcete-li získat přístup k widgetu, aktualizujte aplikaci Spotify na verzi 8.5.80 nebo novější a otevřete ji. Poté klepněte a podržte widget nebo prázdnou oblast na domovské obrazovce, dokud se ikony aplikací nepohybují. Klepněte na znaménko plus v levém horním rohu, klepněte na Spotify v seznamu a vyberte velikost widgetu. Widgety na domovskou obrazovku vyžadují iOS 14 nebo iPadOS 14 nebo novější.

Stejně jako u jiných widgetů na domovské obrazovce, i tento slouží pouze jako zástupce různých částí aplikace Spotify. Apple neumožňuje widgetům na domovské obrazovce zobrazovat ovládací prvky přehrávání nebo přepínání z důvodu výdrže baterie.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone